Co aktorki Hollywood są w stanie zrobić, aby otrzymać rolę w filmie? Gwiazdy kina i teatru decydują się na różne metamorfozy, są w stanie dużo przytyć, schudnąć, zmienić styl lub... nawet ogolić głowę!

Kate Middleton powiedziała o swojej możliwej czwartej ciąży

Cynthia Nixon bardzo schudła i pozbyła się włosów, przygotowując się do udziału w produkcji Wit, gdzie było zaproponowano jej rolę nauczycielki, chorej na raka.

Demi Moore bezwzględnie pogoliła swoje eleganckie loki podczas jednej ze scen – dla dramatu „Soldier Jane”, który w nowy sposób pomógł otworzyć jej talent.

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

 Karen Gillan pogoliła się jeszcze zanim otrzymała rolę Nebuly w filmie „Strażnicy Galaktyki”. Twórcy filmu nie mogli odmówić odważnej dziewczynie.

Natalie Portman już dawno marzyła zrobić taki eksperyment z własnym wyglądem, nowa rola w filmie „V-Vendetta” pojawiła się w porę.

Znana youtuberka wykazała się wielką odwagą. Wyznała, że urodziła się w ciele chłopca

Kristen Stewart pogoliła się na łyso dla roli w filmie „Pod wodą”, w którym grała naukowca łodzi podwodnej.

Anna Lewandowska szczero o chorobie swojej córki

Tilda Swinton mogłaby poprosić twórców filmu „Doctor Strange” o użycie grafiki komputerowej, natomiast zdecydowała się rozstać z włosami.

Jennifer Aniston nigdy nie obcinała włosy na zero. Foto trafiło do sieci i wielu użytkowników uwierzyło, łącznie z nami! Okazało się, że zdjęcie zostało stworzone w Photoshop!

Cate Blanchett ogoliła głowę dla roli przestępcy w filmie „Raj”.

Marietta z "Love Island" zmieniła kolor włosów! Teraz jest blondynką

Cara Delevigne nie bała się pozbyć długich włosów, aby zagrać chorą dziewczynę w filmie „Życie na rok”. Ale przed tym spróbowała różne fryzury i odcienie włosów. 

Pomimo wszystkich zmian i metamorfoz dla roli w filmach, aktorki nie straciły na swojej kobiecości. Pokazują, że takim uczesaniem świetnie można podkreślić swoją indywidualność i niepowtarzalność. A ich popularność nadal rośnie.