Co aktorki Hollywood są w stanie zrobić, aby otrzymać rolę w filmie? Gwiazdy kina i teatru decydują się na różne metamorfozy, są w stanie dużo przytyć, schudnąć, zmienić styl lub... nawet ogolić głowę!

Kate Middleton powiedziała o swojej możliwej czwartej ciąży

Cynthia Nixon bardzo schudła i pozbyła się włosów, przygotowując się do udziału w produkcji Wit, gdzie było zaproponowano jej rolę nauczycielki, chorej na raka.

Demi Moore bezwzględnie pogoliła swoje eleganckie loki podczas jednej ze scen – dla dramatu „Soldier Jane”, który w nowy sposób pomógł otworzyć jej talent.

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Krawczyka otwiera się o Marianie Lichtmanie. Emocjonalne słowa, które poruszają serca

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

 Karen Gillan pogoliła się jeszcze zanim otrzymała rolę Nebuly w filmie „Strażnicy Galaktyki”. Twórcy filmu nie mogli odmówić odważnej dziewczynie.

Natalie Portman już dawno marzyła zrobić taki eksperyment z własnym wyglądem, nowa rola w filmie „V-Vendetta” pojawiła się w porę.

Znana youtuberka wykazała się wielką odwagą. Wyznała, że urodziła się w ciele chłopca

Kristen Stewart pogoliła się na łyso dla roli w filmie „Pod wodą”, w którym grała naukowca łodzi podwodnej.

Anna Lewandowska szczero o chorobie swojej córki

Tilda Swinton mogłaby poprosić twórców filmu „Doctor Strange” o użycie grafiki komputerowej, natomiast zdecydowała się rozstać z włosami.

Jennifer Aniston nigdy nie obcinała włosy na zero. Foto trafiło do sieci i wielu użytkowników uwierzyło, łącznie z nami! Okazało się, że zdjęcie zostało stworzone w Photoshop!

Cate Blanchett ogoliła głowę dla roli przestępcy w filmie „Raj”.

Marietta z "Love Island" zmieniła kolor włosów! Teraz jest blondynką

Cara Delevigne nie bała się pozbyć długich włosów, aby zagrać chorą dziewczynę w filmie „Życie na rok”. Ale przed tym spróbowała różne fryzury i odcienie włosów. 

Pomimo wszystkich zmian i metamorfoz dla roli w filmach, aktorki nie straciły na swojej kobiecości. Pokazują, że takim uczesaniem świetnie można podkreślić swoją indywidualność i niepowtarzalność. A ich popularność nadal rośnie.