Małgorzata Rozenek-Majdan odkąd ogłosiła wesołą nowinę o swojej ciąży promienieje z radości. Nic dziwnego, to dziecko było bardzo wyczekane. Celebrytka wyznała już, że wspólnie z Radziem spodziewają się synka, ale jeszcze nie wiadomo, jak chcą go nazwać.

Małgorzata Rozenek hojnie wsparła Australię. Apeluje: „Musimy pomóc. To nasz obowiązek”

Jednak pomino stanu błogosławionego Małgosia nie zamierza zwalniać tempa. Wręcz odwrotnie, chce sprawdzić się w nowej roli - w roli aktorki.

Choć gwiazda była już prezenterką, jurorką czy pisarką, żadnej roli aktorskiej jeszcze nie ma na swoim koncie.

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Może pozazdrościła byłej żonie Radosława, Dodzie? Trudno stwierdzić. W każdym razie Rozenek nie wystąpi u Vegi czy w innym lekkim filmie. Małgorzata wystąpi w teatrze!

Prezenterka ma wcielić się w jedną z głównych ról w spektaklu "Czarno to widzę", którego producentką jest koleżanka po fachu - Omenaa Mensah.

I choć Rozenek nie raz mówiła o tym, że jednak bliżej jej do twórczości Vegi i to u niego marzy, by zagrać, póki co musi się pocieczyć tą niekomercyjną rolą w teatrze. 

Spektakl "Czarno to widzę" ma być historią grupy ludzi, którzy niekoniecznie urodzili się w Polsce, którym daleko do typowej słowiańskiej urody, ale którym bardzo zależy, by być Polakami, by odnaleźć swoje miejsce w polskim społeczeństwie.

TVN rezygnuje z produkcji dwóch popularnych seriali! Widzowie mogą być niezadowoleni

Jeszcze nie wiadomo w jaką konkretnie postać wcieli się Magłorzata Rozenek, ale możemy być pewni, że jej obecność z pewnością przyciągnie widzów na to widowisko.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com