Adam Zdrójkowski bardzo dobrze korzysta ze swojej popularności w Polsce. Jest on znanym aktorem, między innymi znany z serialu Rodzinka.pl. Poza tym, aktor uczestniczył w tanecznym programie Dance, dance, dance ze swoją dziewczyną Wiktorią Gąsiewską

Aktorki, które wygrały walkę z rakiem piersi. Jak tego dokonały? Wystarczy pamiętać o jednej zasadzie

Ostatnio aktor umieścił zdjęcie na którym pokazał się ze swoim bratem bliźniakiem. Wybrali się na galę FAME MMA do łódzkiej Atlas Areny. Właśnie tam Adam zadecydował się zrobić fotkę ze bratem i zdziwić swoich fanów. 

Większość napisała w komentarzach, że chlopaki nie mają między sobą nic współnego. 

"Coś tam macie w twarzy podobnego, ale bez przesady… Na bliźniaków nie wyglądacie”, „Jak byliście mali, to byliście bardzo podobni w tych loczkach”

W dzieciństwie chłopaki byli bardziej podobni. Natomiast teraz znałeś między nimi podobieństwa nie jest zbyt łatwo. Możemy tak samo zobaczyć ich zdjęcia z dzieciństwa.

Kim jest brat Adama Zdrójkowskiego?

Chlopak ma na imię Kuba. Wcześniej tak samo, jak i jego brat grał w różnych filmach i serialach. Natomiast nie chciał kontynuować w tym kierunku. Często można go zobaczyć w Internecie, pokazuje on zdjęcia z podróży i spotkaniach z przyjaciółmi. 

Czy też myślicie, że bracia Zdrójkowscy nie mają podobieństwa między sobą?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com