Ze swoim chłopakiem Taco Hemingwayem dziewczyna spotyka się już kilkanaście lat. O swoich miłosnych relacjach para nie dzieliła się ani w sieciach społecznościowych, ani w jakiś mediach. Natomiast teraz nastąpił moment, kiedy mogą już spokojnie i oficjalnie mówić o tym, że są razem. Przecież że Iga Lis i Taco Hemingway zaręczyli się!

Iga Lis zaręczyła się ze swoim chłopakiem

Pod koniec 2019 roku, córka dziennikarza Tomasza Lis podzieliła się zdjęciem na ktorym pozuje razem ze swoim chłopakiem. 

"my, 2019" - podpisała ona. 

Wspaniały trik z bananem, który pomoże ci go łatwo pokroić

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Para przeszła na kolejny etap swojego związku. Jak podaje Na żywo, Taco przeprowadził się z Londynu do Warszawy. Teraz zakochani przygotowują się do ślubu. Wiadomo, że musi on nastąpić już w tym roku przed wakacjami.

Poza tym, to nie jedyna radosna informacja. Tygodnik Na żywo dodał, że para juz za sobą ma współny zakup. Chodzi tu o mieszkaniu, który zostało kupione w centrum Warszawy na ulice Mokotowskiej. 

Iga Lis

Podczas nieobecności świeżo upieczonych w miłosnym gniazdku, podobno opiekować ma się nim Kinga Rusin. Może zechce doradzić młodym, jak mogliby urządzić gniazdko - mozna przeczytać w tygodniku Na żywo. 

Olga Bończyk do dziś nie może zapomnieć małżeństwa z Jackiem. Co było powodem rozstania?

Na pewno już niezadługo zmożemy zobaczyć przepiękne zdjęcia ze ślubu Igi Lis i Taco Hemingway. Bedziemy czekać!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com