Małżeństwo Olgi i Jacka było niczym z bajki. Ona dla męża przygotowywała ulubione potrawy i niespodzianki on był romantykiem.

Poznali się zaraz po studiach we Wrocławiu. Ona piękna, z ogromnym talentem imponowała Jackowi. Mężczyzna chodził na wszystkie występy by móc podziwiać jej urodę i umiejętności. Po pewnym czasie zaiskrzyło. Pobrali się 1 kwietnia 1994 roku.

Wspaniałe wieści u Iglesiasa i Kournikovej. Czy to kolejna bliźniacza ciąża

Mieli być razem na dobre i złe. Marzyli o dziecku. Chcieli mieć piękną rodzinę. Niestety sielankę przerwała podstępna choroba Jacka.

Popularne wiadomości teraz

W październiku i listopadzie 2023 roku te znaki zodiaku staną się prawdziwymi szczęściarzami

Katarzyna Dowbor wraca do kultowego programu? Sensacyjne wieści z decyzją

Agata i Piotr Rubikowie rozstali się? O wszystkim poinformowali na Instagramie

Stara matka napisała poruszający list do swoich dzieci. Tak przenikliwie, że aż boli

Po sześciu latach związku Olga przyznaje, że zauważyła u męża pewne zmiany. Bywał albo agresywny, albo zamykał się w sobie. Odrzucał wszelką pomoc. Po dłuższym czasie udało się go namówić na wizytę u psychiatry jednak lekarz wykazał się ogromną niekompetencją. Stan Jacka pogłębił się. To byl trudny czas dla obojga. Po ośmiu latach małżeństwo podjęło najtrudniejszą decyzję. Postanowili się rozwieść.

Olga z żalem wspomina tamten czas. Gdyby miała wtedy dzisiejszą wiedzę na temat depresji z pewnością nie pozwoliłaby skończyć się tej miłości. To było jej największe uczucie, a strata Jacka do dziś sprawia jej ból. 

Mimo, że aktorka próbowała sobie ponownie ułożyć życie nie znalazła odpowiedniego człowieka. Jacek jest w stałym związku, choć z byłą żoną łączą go przyjacielskie relacje.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com