Małżeństwo Olgi i Jacka było niczym z bajki. Ona dla męża przygotowywała ulubione potrawy i niespodzianki on był romantykiem.

Poznali się zaraz po studiach we Wrocławiu. Ona piękna, z ogromnym talentem imponowała Jackowi. Mężczyzna chodził na wszystkie występy by móc podziwiać jej urodę i umiejętności. Po pewnym czasie zaiskrzyło. Pobrali się 1 kwietnia 1994 roku.

Wspaniałe wieści u Iglesiasa i Kournikovej. Czy to kolejna bliźniacza ciąża

Mieli być razem na dobre i złe. Marzyli o dziecku. Chcieli mieć piękną rodzinę. Niestety sielankę przerwała podstępna choroba Jacka.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Po sześciu latach związku Olga przyznaje, że zauważyła u męża pewne zmiany. Bywał albo agresywny, albo zamykał się w sobie. Odrzucał wszelką pomoc. Po dłuższym czasie udało się go namówić na wizytę u psychiatry jednak lekarz wykazał się ogromną niekompetencją. Stan Jacka pogłębił się. To byl trudny czas dla obojga. Po ośmiu latach małżeństwo podjęło najtrudniejszą decyzję. Postanowili się rozwieść.

Olga z żalem wspomina tamten czas. Gdyby miała wtedy dzisiejszą wiedzę na temat depresji z pewnością nie pozwoliłaby skończyć się tej miłości. To było jej największe uczucie, a strata Jacka do dziś sprawia jej ból. 

Mimo, że aktorka próbowała sobie ponownie ułożyć życie nie znalazła odpowiedniego człowieka. Jacek jest w stałym związku, choć z byłą żoną łączą go przyjacielskie relacje.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com