
Roksana Wegiel jest gwiazdą młodego pokolenia, fani ją uwielbiają, a bilety na jej koncerty wyprzedają się do ostatniej sztuki.
Do czego zdolny jest dumny ojciec. Czy Roksana jest zadowolona
Mimo iż, nie bardzo lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, to niedawno zdradziła, że zostanie drugi raz starszą siostrą. W domu Państwa Węgiel jest już 8-letni Maksymilian. Teraz rodzeństwo doczekało się młodszego braciszka.
Kilka dni temu na świecie pojawił się mały Tymek. Roksana i Maksymilian oszaleli z radości na punkcie malucha.
"Z zasady wszystkim odmawiałam. Nieistotne czy to najlepszy przyjaciel, czy siostra. Odpowiedź była zawsze ta sama: 'Nie pożyczam pieniędzy.'" Z życia
"Oddałaś tyle pieniędzy. A pomyślałaś skąd je brać. Tobie jest obojętne. Żyjesz na gotowym chcesz jeszcze więcej. Bez wstydu z ciebie synowa." Z życia
"Dzieci nie przyszły na urodziny, musiały mieć dużo do zrobienia, więc po prostu wysłały jedzenie": stan matki pogarszał się i nikt nie reagował
"Matka była bardzo stara i chora, a ja byłam zmęczona wszystkim. Mój mąż poradził mi, żebym zabrała ją do domu opieki". "Ona i tak jest stara"
Serdecznie gratulujemy rodzicom i starszemu rodzeństwu. Życzymy dużo zdrowia i wielu szczęśliwych chwil.
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com