Ewa Chodakowska uważa się jedną z najbardziej znanych fitness trenerek w Polsce. Otrzymawszy wielki sukces w swoim życiu, Ewa dzieli się w kobietami różnego wieku, informacją o tym, jak zdobyć swoje idealne, wymarzone ciało.

View this post on Instagram

WSKAZÓWKI PŁASKIEGO BRZUCHA 👙 na dzień dobry ☀️☀️☀️ Przed nami kolejny element zdrowej diety, ale też ważny aspekt dbania o płaski brzuch ❣️ Twoja dieta, żeby była zbilansowana, musi dostarczać Ci wszystkich 3 makroskładników: ✔️Białka, ✔️Węglowodanów i … ✔️Tłuszczu! Tego ostatniego też nie może zabraknąć w Twoim menu❣️❣️ Mimo, że jest to najbardziej kaloryczny ze wszystkich składników, nie wolno z niego rezygnować, nawet jeśli pracujesz nad spaleniem tłuszczyku w swoim ciele 🤷🏼‍♀️ Prawidłowo dobrany i jedzony w umiarkowanych ilościach przyniesie Ci same korzyści 👌🏻 Jest niezbędny dla zachowania zdrowia ale też ładnych włosów, paznokci, promiennej cery, będzie dla Ciebie też wsparciem w dbaniu o płaski brzuch👙 Najważniejsze, żeby nie brakowało Ci tłuszczów jedno - i wielonienasyconych. Sięgaj więc po: • Awokado – zarówno do słodkich musów (np. z kakao) jak i wytrawnych dań np. jako baza sosu do makaronu • Oliwę z oliwek – idealna do sałatek • Orzechy, pestki – dodawaj je do owsianek, sałatek, zdrowych deserów • Siemię lniane - możesz dodawać je do owsianki, koktajlu, albo przygotować w postaci kleiku czy kisielu – wspomoże to pracę Twojego brzucha • Tłuste ryby morskie – jedz je 2-3 razy w tygodniu ❤️ Unikaj tłuszczów nasyconych, które znajdziesz w tłustym mięsie czy oleju palmowym ☠️ Wystrzegaj się też tłuszczów trans ☠️ One szczególnie „lubią” odkładać się wewnątrz Twojego brzucha! Znajdziesz je w przetworzonych produktach jak pieczywo cukiernicze, w ciasteczkach, wafelkach z nadzieniem, fast-foodach… 🤢🤢🤢 Z tłuszczem jest podobnie jak z węglowodanami! Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka 🤷🏼‍♀️ Naucz się dokonywać dobrych wyborów ❤️ #misjachoda #misjazdrowie #chodagang #fajterka #90dnizaprojektujswojejutro

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Alicja Szemplińska polską reprezentantką na Eurowizję 2020. Tą piosenką powali publiczność na kolana

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Polka stała się "żywą Barbie" po wydaniu 40 000 dolarów na operację plastyczną

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Od niedawna fitness trenerka podzieliła się tym, jak obchodziła swoje 38 urodziny. Widać, że gwiazda bawiła się bardzo dobrze. 

"38 .. nie mogłam sobie wymarzyć lepszych urodzin. My ONE and ONLY  Baby mou... thank you for that LOVE and LIFE we build together.. you are my EVERYTHING - podpisała Chodakowska na swoim profilu w Instagram.

Wiadomo, że gwiazda spędziła swoje urodziny z mężem Lelkem na koncercie piosenkarki Amaryllis. Te urodziny naprawde byli najlepsze w jej życiu, o których Ewa wcześniej nawet i nie marzyła. 

Top 10 psotnych zwierząt, które przyłapano na gorącym uczynku. Ich miny zdradzają wszystko

My to oczywiście, życzymy Ewie Chodakowskiej wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Aby wszystkie jej marzenia dobrze się spełniły!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Ewa Chodakowska podzieliła się starymi zdjęciami ze swoim mężem. Ewa Chodakowska jest powszechnie znana w Polsce, jako fitness trenerka. Wielu osobom pomogła osiągnąć wymarzone, sportowe ciało. Aktywnie rozwija się w swojej karierze. Wieloma kobietom daje ogromną motywację do tego, aby aktywnie pracować nad sobą. Poza tym jej kariera nie przeszkadziła temu, aby tak samo być i szczęśliwą żoną. 

Tak samo czytaj o tym, jak Michał Wiśniewski złożył smutne oświadczenie. Nastąpił moment znacznych zmian w zespołe Ich Troje. Wokalista Michał Wiśniewski złożył oficjalnie oświadczenie na temat nieobecnośći jednego wokalisty grupy. Szczegółowo o tym, czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com