Ewa Chodakowska jest powszechnie znana w Polsce, jako fitness trenerka. Wielu osobom pomogła osiągnąć wymarzone, sportowe ciało. Aktywnie rozwija się w swojej karierze. Wieloma kobietom daje ogromną motywację do tego, aby aktywnie pracować nad sobą. Poza tym jej kariera nie przeszkadziła temu, aby tak samo być i szczęśliwą żoną. 

Hubert Urbański zmienił fryzurę. Spore zaskoczenie wśród fanów

View this post on Instagram

Kotusio ❤️ jak się czujesz? Jak się trzymasz? 🤩 Wciąż walczysz ze sobą żeby zacząć? Przyglądasz się tym wszystkim osobom, które dzięki treningom osiągnęły efekty, o których sama marzysz? DAWAJ!! Razem zawsze raźniej.. Przyłącz się do WYZWANIA ... tak! Do tego wyzwania możesz się przyłączyć w każdej chwili 🥰🥰🥰 Dziś mam dla Ciebie kolejny post z cyklu: PŁASKI BRZUCH 👙👙👙 Podczas wyzwania skupiamy się na płaskim brzuchu, a więc także ograniczeniu cukru w diecie.. Ten jedzony w nadmiarze będzie oczywiście sprzyjał gromadzeniu tkanki tłuszczowej i innym problemom ze zdrowiem takim jak próchnica, cukrzyca typu 2… Cukier jedzony w zbyt dużych ilościach nie będzie też dobrze działał na Twoją mikroflorę jelitową, a to z kolei może sprzyjać problemom jelitowym. Kondycja Twoich jelit i żołądka natomiast będzie wpływała na wygląd Twojego brzucha…. Jak widzisz wszystko jest ze sobą powiązane. Wyeliminuj więc kiepskiej jakości słodycze, słodkie napoje, słodkie wypieki z cukierni, dania typu fast-food. Czytaj etykiety i unikaj produktów, które na liście składników na początku mają wymieniony cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, glukozę, fruktozę, słody. Dostarczaj sobie za to dobrej jakości węglowodanów. To, że na naszym celowniku jest cukier, nie znaczy, że należy wyrzucić wszystkie węglowodany! To, co będzie służyło Twoim jelitom i usprawni trawienie to na pewno błonnik. Gdzie go znajdziesz? Sięgaj po pełnoziarniste produkty zbożowe: brązowy ryż, pełnoziarniste pieczywo, makaron pełnoziarnisty, kasze. Ze względu na dobre źródło błonnika na uwagę zasługują też płatki owsiane, otręby. Błonnika dostarczą Ci również warzywa i owoce. Powinny stanowić połowę tego, co trafia na Twój talerz. To podstawa i najważniejszy element zdrowej diety! Owoce mają też inną korzyść – są naturalnie słodkie, dzięki czemu ochota na słodycze będzie zdecydowanie mniejsza. Jak widzisz, chcąc dbać o zdrowie, nie musisz całkowicie rezygnować ze słodkiego smaku. Zadbaj o JAKOŚĆ swojej diety. Dobre wybory i zdrowy balans to podstawa ❤️ Przypominam ze bez DOBRZE ZBILANSOWANEJ DIETY ani rusz ❣️❣️❣️ indywidualnie opracowaną dietę - ułożoną przez moich dietetyków, zamówisz na www.bediet.pl ❤

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Popularne wiadomości teraz

„Mama prosi mnie, żebym dochowała tajemnicy i nie niszczyła szczęścia mojej siostry: „Wiesz, przez co przeszła. Zrobiłabym to samo dla mojego dziecka”

"Nigdy nie sądziłam, że mój mąż jest zdolny do zdrady. Okazało się, że myliłam się przez te wszystkie lata. Pół roku temu zaczęłam zauważać"

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

Już od kilku lat jest zamężna z Lefterisem Kavoukisem. Lefteris Kavoukis jest trenerem personalnym, który w Polsce współtworzy firmę BEBIO. Sam pochodzi z Grecji, ale na stale mieszka w Polsce.

Patrząc na tą parę, można tylko im zazdroszczyć. Idealnie do siebie pasują i patrzą w takim samym kierunku. Z okazji Dnia Wszystkich Zakochanych Ewa Chodakowska zdecydowała się pokazać jak długa i mocna miłość jest pomiędzy jej i jej mężem. Na jej profilu w Instagram możemy zobaczyć kilka zdjęć z tych czasów, kiedy miłość była dopiero w powijakach.

Syn rozbił wazon. To co okazało się w środku, zszokowało matkę

"Nigdy nie lubiłam bajek o rycerzach w lśniącej zbroi.. Nigdy nie czekałam aż ktos mnie uratuje.. Ocali .. naprawi.. aż ktoś mnie uszczęśliwi" - napisała fitness trenerka w Instagram. 

View this post on Instagram

Nigdy nie lubiłam bajek o rycerzach w lśniącej zbroi.. Nigdy nie czekałam aż ktos mnie uratuje.. Ocali .. naprawi.. aż ktoś mnie uszczęśliwi 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Już jako nastolatka wiedziałam, ze chce być niezależna.. ze chce wypracować swoje szczęście .. Ba! od najmłodszych lat wiedziałam, ze chce żyć na własnych warunkach.. Szukałam DO SKUTKU PARTNERA, który udźwignie fakt, ze JESTEM SOBĄ I MAM NA SIEBIE PLAN .. Nigdy nie byłam z nikim z obawy przed samotnością.. nigdy nie byłam z nikim z „braku laku”.. nigdy na siłę.. nigdy bo wypada.. nigdy bo się opłaca.. Nie chodzę drogami na skróty.. Zawsze chciałam mieć u swojego boku PARTNERA, który jest MĄDRY, który jest dojrzały emocjonalnie, który ma pasje, który jest kreatywny.. który jest - TO BARDZO WAŻNE - pewny siebie.. i nie ma kompleksów 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Który da mi przestrzeń, nie będzie podcinał skrzydeł, który będzie mi kibicował.. który będzie wspierał ... i - czy muszę to pisać? - nie będzie niczego zazdrościł 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Który nie będzie eksploatował mojej energii.. Ktos powie „matko i córko! Gdzie takiego znaleźć?” Ja mówię SKUP SIĘ NA SOBIE! Pracuj nad sobą .. kochaj siebie .. myśl o sobie dobrze .. ROZWIJAJ SIĘ!! I szalenie ważne! Przestań chcieć, żeby ktos Cię pokochał .. Przestań desperacko krzyczeć o te miłość.. To czuć na odległość.. taka jest prawda! 🤷🏼‍♀️ DESPERACJE ODŁÓŻ NA BOK! Jesteś najbardziej intrygująca wtedy, kiedy niczego nie oczekujesz.. niczego nie potrzebujesz, jesteś sobą, znasz swoją wartość, nosisz satysfakcję, samoakceptacje, dumę w piersi i luz w gaciach! 😅 Wtedy - ZAUFAJ MI - PRZYCIĄGASZ NAJFAJNIEJSZYCH LUDZI!! A tych nie brakuje 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Pomyśl czego CHCESZ OD ŻYCIA! I zaraz później pomyśl, ZACZYNAM OD SIEBIE! NAJPIERW POKOCHAJ SIEBIE... Dziś jest idealny dzień, żeby zacząć te praktykę ❤️ Thank You my Love @kavoukis ❣️ For loving me the way I am 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 You are my favorite human ❤️ #couplegoals #happyvalentinesday

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Po tych zdjęciach można naprawde zobaczyć przez jaki długi czas para jest razem! Pod postem oczywiście nie zabrakło sporo komentarzy, gdzie ludzi zachwycali się tym, jak wielka miłość jest pomiędzy Chodakowską i jej mężem.

„Może wiek metaboliczny to masz 12latki …Ale wiedze życiową 80 latki …mądrze prawisz”

„Wy jesteście jak dwa pasujące puzzle. I wiem o czym mówisz , bo znam Lelka ściskam Was"

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Marina Łuczenko zmieniła kolor włosów. Marina Łuczenko jest bardzo popularną osobą w polskim show-biznesie od kilku lat. Zaprezentowała siebie początkowo w takich programach jako „Droga do Gwiazd” czy „Szansa na sukces”. Z tego momentu dziewczynę zaczęli poznawać coraz bardziej. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com