Marta Manowska stała się popularna dzięki programowi Rolnik Szuka Żony, który od lat przykuwa uwagę wielu widzów w Polsce.

Marta Manowska opowiedziała o swoich związkach, które za każdym razem przybliżały ją do małżeństwa. Nie stało się to jednak tak, jak oczekiwano. Ale jeśli mówimy o ceremoniach ślubnych uczestników show, w których Marta wielokrotnie uczestniczyła, to jest ich ogromna ilość.

To był chyba światowy rekord, bo w żadnej edycji na świecie nie powstały cztery pary na pięć w finale „Rolnik szuka żony”. I one trwają. Ale to, że już mam zaproszenia na cztery śluby w przyszłym roku, to, że Michał i Ada staną na ślubnym kobiercu, że Kamil i Asia doczekali się dziecka po tak krótkim czasie i są tak szczęśliwi, że też będziemy świętować ich ślub w przyszłym roku. Będzie jeszcze ślub Marty i Pawła oraz ślub Iwony i Gerarda z „Sanatorium miłości”. Dla takich momentów warto żyć. Kiedy dopiero tak sobie człowiek siądzie i pomyśli, ile w tym szybkim tempie jest pozytywnych efektów, serce rośnie. Spodziewam się więc czterech ślubów, a co będzie dalej, to nie wiem, bo rok jest długi. Plany się mnożą — mówi Marta Manowska w rozmowie z Faktem.

Marta Manowska w jednym z wywiadów opowiedziała o swoim życiu osobistym.

Co ja bym powiedziała o tej Marcie, którą obserwuję w internecie. Powiedziałabym, że ma bardzo bogate życie, bo naprawdę sinusoida jej rozstań, jej związków, ciąży jest zatrważająca. Ja żyję bardziej stabilnym życiem. Ale mam poczucie, że nie będę miała potrzeby, aby się tym dzielić.

Popularne wiadomości teraz

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

„Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Roksana Węgiel zaraz po powrocie z wakacji z ukochanym ogłosiła świetną wiadomość. Rodzina piosenkarki się powiększy

Marta prędzej czy później poznaj swoją miłość i na pewno o niej napiszemy.

Marta Manowska, screen YT
Marta Manowska, screen YT
Marta Manowska, screen YT

Pisaliśmy również o: Anna i Robert Lewandowscy wspólnie gotują kolacje. "Czas gotowania"

Może zainteresuje Cię to: Małgorzata Rozenek pochwaliła się uroczym nagraniem. "Piękną rodzinkę, Gosiu, stworzyłaś"

Przypominamy o: Marcin Hakiel pokazał się fanom w eleganckiej stylizacji. Skupiony na koncercie córki tancerz nie zauważył jednego szczegółu