Lara Gessler kilka dni temu trafiła do szpitala. Lara stała się ostatnio osobą publiczną, ale mimo udziału w kilku projektach telewizyjnych, postanowiła zająć się kulinariami.

Córka Magdy Gessler napisała o wszystkim w poście.

[quote author=""]

To jednak nie koniec wszystkiego, co spotkało młodą matkę. Okazuje się, że Nena również zaraziła się chorobą od swojego brata i teraz Lara musi zmagać się z trudnościami życiowymi.

Lara Gessler, screen Instagram
Lara Gessler, screen Instagram
Lara Gessler, screen Instagram

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

„Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Nena też ma RSV, co jest dobrą i niedobrą wiadomością. W sensie niedobrą, bo szkoda, że jest w ogóle chora, ale dobrą w sensie tego, że jest chora na to samo i nie muszę ich izolować. Ostatnie dwa dni nie wiedzieliśmy, co jej jest, więc dom wyglądał jak niezły cyrk. Bardzo ważne jest teraz by młody się niczym innym nie zaraził, więc izolacja dulatki od kogokolwiek jest nie lada wyzwaniem.

Lara Gessler również uzyskała pozytywny wynik badania na obecność koronawirusa.

Pisaliśmy również o: Magda Gessler podzieliła się słodkim filmikiem ze swoją wnuczką Neną. Ten mały człowiek dodaje słońca w każdy dzień

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek szczerze opowiedziała o pierwszym sylwestrze z Maciejem Kurzajewskim. "Sylwestra spędzamy w pracy i w domu"

Przypominamy o: Basia Kurdej-Szatan zamieściła nowe ujęcie syna. Henryk to wykapana mamusia