Aktorka nie ukrywa, że jej stan na razie nie jest krytyczny, ale już chce jak najszybciej urodzić, a ich rodzina już się powiększyła.

"Już się nie mogę doczekać. Chciałabym, żeby to wszystko już minęło, ale trzeba przetrwać".

Dominika Gwit utrzymuje kontakt ze swoimi fanami na swoim Instagramie i od czasu do czasu dzieli się wszystkim, co dzieje się w jej życiu osobistym i twórczym.

Aktorka nie może się doczekać spotkania z synem, ale bardzo boi się szpitali.

"Już jestem, mam wrażenie cała spuchnięta, ale już niedługo będziemy tu razem z wózeczkiem, z dzidziureczkiem, syneczkiem, z naszym maleństwem chodzić sobie po tym parczku razem i będzie ekstra. Już się nie mogę doczekać. Ja tak nie lubię szpitali. Chciałabym, żeby to wszystko już minęło, ale trzeba przetrwać" - mówi aktorka.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Dominika Gwit nagrała kilka krótkich filmików, na których mówi, że mimo grypy, która właśnie nabiera rozpędu w kraju, wybrała się na spacer do parku w pobliżu swojego domu. Jak się okazało, nie było prawie żadnych ludzi, więc swobodnie spacerowała i cieszyła się świeżym powietrzem.

"Tu nie ma ludzi. Trochę mnie ta grypa, która panuje, że się tak wyrażę, przestraszyła. Na szczęście mnie nie dopadała, bo jakby teraz mnie dopadła, to byłoby ciężko. Więc stronię od tłumów i siedzę w domu, ale już trzeba pooddychać, więc wyszłam tutaj do naszego parczku, chodzę sobie... Chodzimy, ale już ciężko!" — mówiła na InstaStory.

Dominika Gwit, screen Instagram
Dominika Gwit, screen Instagram
Dominika Gwit, screen Instagram

A kilka dni temu Dominika Gwit podsumowała miniony rok i opowiedziała o planach na przyszłość.

Taki to był rok szalony! 🥳Pełen uśmiechu, wzruszeń i szczęścia😊 Były też smutne chwile, mam je w sercu❤️ Krąg życia. W tym roku zaznaczył swoją obecność w naszej Rodzinie. Jednak silni Miłością idziemy dalej! 🥰Z uśmiechem i nadzieją na przyszłość! 💃Życzę wszystkim , którzy przeczytają ten post, by cieszyli się każdą chwilą. Doceniajmy to, co mamy, realizujmy swoje cele, kochajmy i bądźmy kochani💞 Na 2023 rok życzę nam przede wszystkim zdrowia, pokoju i wolności⭐️ Niech się nam wszystkim darzy!🎉 Szczęśliwego Nowego Roku! 🥂

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzajewski zrobił coś, co nie spodoba się Paulinie Smaszcz. "Noworoczne porządki"

Może zainteresuje Cię to: Stan błogosławiony Dominiki Gwit daje o sobie znać. "Nie wiem, czy doczekam się do północy"

Przypominamy o: Dziewczyna Allana Krupy ma nietypowe hobby. Co na ten temat sądzi Edyta Górniak