Brytyjski książę Harry ujawnił w swojej autobiograficznej książce The Spare One, że jego starszy brat książę William zaatakował go podczas kłótni o żonę Harry'ego Meghan Markle — donosi The Guardian, powołując się na wspomnienia księcia.

Powiedział, że William przyszedł do niego w 2019 roku, aby omówić ich napięte relacje i skandale z rodziną królewską w prasie.

Nazwał Markle "nieuprzejmą i ostrą", po czym między braćmi wybuchła sprzeczka. Harry w odpowiedzi zarzucił Williamowi brak wsparcia, po czym książę napisał, że go atakuje.

Według Harry'ego starszy brat chwycił go i jego obrożę, a następnie rzucił na podłogę, rozbijając przy tym miskę dla psa.

"Leżałem tam przez chwilę, oszołomiony, po czym wstałem i powiedziałem mu, żeby wyszedł" - pisze Harry.

Popularne wiadomości teraz

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Wcześniej informowano, że wydawca Penguin Random House, wydawca pamiętnika księcia Harry'ego "Spare", nie szczędzi środków, aby zapobiec wyciekowi książki do sieci przed globalną premierą w przyszłym tygodniu.

Eksperci byli szczególnie wyczuleni na kwestie prywatności związane z serią książek J.K. Rowling o Harrym Potterze.

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzajewski zrobił coś, co nie spodoba się Paulinie Smaszcz. "Noworoczne porządki"

Może zainteresuje Cię to: Niepokojące doniesienia o ślubie Aleksandry Kwaśniewskiej. Córka byłego prezydenta spędziła sylwestra bez męża

Przypominamy o: Dorota Wellman w szczerej rozmowie o warunkach, w jakich przyszło jej żyć. "Mieszkaliśmy wszyscy w jednym pokoju"