Martyna Wojciechowska pracuje w Stacji TVN od ponad 13 lat. Pracuje jako prezenterka Kobiety na krańcu świata. Później Martyna została reżyserem i z programu zrobiła cały film.

Martyna Wojciechowska, jak wiadomo, długo spotykała się z Przemkiem Kossakowskim i nawet wzięli ślub, ale coś poszło nie tak i szybko się rozstali.

Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi – napisała na Instagramie.

Martyna Wojciechowska nie skupia się na tym, co było w przeszłości, ale rusza dalej. I tak prezenterka pojechała do Nigerii i pokazała wspaniałe zdjęcia w towarzystwie psa. Jaki on jest piękny.

Jak zrobić sobie zdjęcie z psem? Pozdrawiamy z Bellą prosto z NIGERII!

Popularne wiadomości teraz

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Anna Mucha zaliczyła wielką wpadkę z ubraniem. To była wielka wpadka nawet dla niej

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

W podróży towarzyszyła jej suczka Bella. Fani szybko zareagowali na jej zdjęcia.

Jaki piękny! Piesek marki piesek. Jak to jak? Właśnie tak! Jest piękne! Happy morda. Ale psinka! Widać, że kochana. Wielki słodziak.

Pisaliśmy również o: Odeszła 54-letnia Lisa Marie Presley, jedyna córka króla rock and rolla, Elvisa Presleya

Może zainteresuje Cię to: Roksana Węgiel wprawiła fanów w osłupienie reakcją rodziców na swojego nietypowego ukochanego. Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw

Przypominamy o: Mikołaj Roznerski również zabrał głos w sprawie swojego związku z Adrianą Kalską. Nie uniknął tematu ślubu