Prawie każdy emeryt pozazdrości tej kwoty.

Dziennikarz przez kilka lat z rzędu zachwycał nas wydaniami programu w TVP. Program Nasz Nowy Dom, z udziałem Dowbora stał się kultowy.

Katarzyna Dowbor od trzech lat otrzymuje rentę, ale nie zamierza rezygnować z pracy. Prezenterka jest w doskonałej formie fizycznej, o czym świadczy jej aktywność, a fani z niecierpliwością czekają na swoją idolkę z nowymi odcinkami programu.

Ogólnie rzecz biorąc, Polacy otrzymują mało pieniędzy, więc po przejściu na emeryturę muszą pracować, aby przeżyć. Katarzyna Dowbor jest innego zdania, jak sama powiedziała:

Pracowałam na etacie przez 30 lat w państwowej firmie, więc ja odkładałam składki i mam emeryturę. Może ona nie jest jakaś bardzo wysoka, ale nie jest też bardzo niska. Ja spokojnie… nie narzekam – przekazała w rozmowie z Pomponikiem.

Popularne wiadomości teraz

Dominika Gwit po raz pierwszy po porodzie pojawiła się w pięknej sukni: "Macierzyństwo Ci służy"

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek podzieliła się nieprzyjemną wiadomością: Gorzkie doświadczenie, spalone. Gwiazda straciła swój normalny wygląd

Może zainteresuje Cię to: Film o Violetcie Villas kosztował sporo pieniędzy. Synowa legendy polskiej estrady zdradziła sekret

Przypominamy o: Uśmiechnięta Dominika Gwit nie wytrzymała i napisała do fanów: "Dzidziorek też pozdrawia gorąco"