Prawie każdy emeryt pozazdrości tej kwoty.

Dziennikarz przez kilka lat z rzędu zachwycał nas wydaniami programu w TVP. Program Nasz Nowy Dom, z udziałem Dowbora stał się kultowy.

Katarzyna Dowbor od trzech lat otrzymuje rentę, ale nie zamierza rezygnować z pracy. Prezenterka jest w doskonałej formie fizycznej, o czym świadczy jej aktywność, a fani z niecierpliwością czekają na swoją idolkę z nowymi odcinkami programu.

Ogólnie rzecz biorąc, Polacy otrzymują mało pieniędzy, więc po przejściu na emeryturę muszą pracować, aby przeżyć. Katarzyna Dowbor jest innego zdania, jak sama powiedziała:

Pracowałam na etacie przez 30 lat w państwowej firmie, więc ja odkładałam składki i mam emeryturę. Może ona nie jest jakaś bardzo wysoka, ale nie jest też bardzo niska. Ja spokojnie… nie narzekam – przekazała w rozmowie z Pomponikiem.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz ujawnia prawdę o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. "Ja nie mam zgody"

Lara Gessler otwarcie opowiada o relacji z matką. Smutne fakty ujrzały światło dzienne. "Nie widuje się z wnukami"

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek podzieliła się nieprzyjemną wiadomością: Gorzkie doświadczenie, spalone. Gwiazda straciła swój normalny wygląd

Może zainteresuje Cię to: Film o Violetcie Villas kosztował sporo pieniędzy. Synowa legendy polskiej estrady zdradziła sekret

Przypominamy o: Uśmiechnięta Dominika Gwit nie wytrzymała i napisała do fanów: "Dzidziorek też pozdrawia gorąco"