Prawie każdy emeryt pozazdrości tej kwoty.

Dziennikarz przez kilka lat z rzędu zachwycał nas wydaniami programu w TVP. Program Nasz Nowy Dom, z udziałem Dowbora stał się kultowy.

Katarzyna Dowbor od trzech lat otrzymuje rentę, ale nie zamierza rezygnować z pracy. Prezenterka jest w doskonałej formie fizycznej, o czym świadczy jej aktywność, a fani z niecierpliwością czekają na swoją idolkę z nowymi odcinkami programu.

Ogólnie rzecz biorąc, Polacy otrzymują mało pieniędzy, więc po przejściu na emeryturę muszą pracować, aby przeżyć. Katarzyna Dowbor jest innego zdania, jak sama powiedziała:

Pracowałam na etacie przez 30 lat w państwowej firmie, więc ja odkładałam składki i mam emeryturę. Może ona nie jest jakaś bardzo wysoka, ale nie jest też bardzo niska. Ja spokojnie… nie narzekam – przekazała w rozmowie z Pomponikiem.

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek podzieliła się nieprzyjemną wiadomością: Gorzkie doświadczenie, spalone. Gwiazda straciła swój normalny wygląd

Może zainteresuje Cię to: Film o Violetcie Villas kosztował sporo pieniędzy. Synowa legendy polskiej estrady zdradziła sekret

Przypominamy o: Uśmiechnięta Dominika Gwit nie wytrzymała i napisała do fanów: "Dzidziorek też pozdrawia gorąco"