Słynna pisarka i autorka 365 dni niespodziewanie podzieliła się szczerymi zdjęciami, które pokazały, co ukrywa gwiazda.

Przez jakiś czas Blanka spotykała się z The Voice of Poland, Baronem. Para randkowała przez 8 miesięcy i nie ukrywała swojego uczucia oraz dzieliła się zdjęciami ze wspólnych wakacji.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół – przekazała.

Po związku z Blanką Lipińską gitarzysta zaczął spotykać się z Sandrą Kubicką.

Jednak i ten związek nie trwał długo. Blanka odnalazła miłość w ramionach Pawła, który docenia związek z gwiazdą.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Z racji tego, że tak dużo z was napisało do mnie wiadomość pt. „Tak strasznie zazdroszczę ci opalenizny”, mogę wam pokazać, jaka jestem opalona. To jest jedyny biały pasek na moim ciele. Jestem raczej oszczędna w ubieraniu się, kiedy jest słońce i kiedy mogę – powiedziała.

Wracając do tematu, możemy powiedzieć, że Blanka Lipińska ma na swoim ciele tatuaż poświęcony Baronowi. Czy nadal coś do niego czujesz?

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
Blanka Lipińska

Cóż, nikt nie wie, czego można się spodziewać po gwiazdach, więc poczekamy.

Pisaliśmy również o: Dominika Gwit opowiedziała o swoim porodzie. Nie bez szczegółów. "Dochodzimy do siebie"

Może zainteresuje Cię to: Nieoczekiwany zwrot akcji w związku Piotra Stramowskiego i Kasi Warnke. Niedługo po tym, jak się rozstali, stało się coś niezwykłego

Przypominamy o: „Dzisiaj u męża w pracy”. Kasia Cichopek podzieliła się zdjęciami, jak spędza wolny czas w piątek