Para poznała się podczas spaceru ze swoimi psami i wzięła ślub. Z czasem Joanna urodziła Amerykaninowi córkę, której nadali imię Asha.

Joanna Krupa jako modelka i prezenterka ma stały dochód, zwłaszcza z reklam.

Za każdą z reklam Krupa mogła zażyczyć sobie od 300 do 500 tys. zł. Pełno jej też na Instagramie. A tam za jeden post dostaje kilkanaście tysięcy złotych. Ale nie zapomnijmy o najważniejszym – za bycie jurorką i prowadzącą show TVN Joanna Krupa po raz kolejny zgarnęła ok. 500 tys. zł. Nietrudno więc policzyć, że w zaledwie trzy miesiące zgarnęła nawet ponad 2 mln zł! – wyliczył Super Express.

Trzy lata temu Joanna Krupa urodziła córkę Asię, która stała się całym jej światem. Często zamieszcza zdjęcia i filmy z jej udziałem.

Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać, jaka jest mądra, sprytna, szybka. Komibinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić – mówiła kilka miesięcy temu o córce Joanna Krupa w rozmowie z Twoim Imperium.

Popularne wiadomości teraz

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Trzy znaki będą miały w kwietniu bajeczne szczęście w finansach. Czyj portfel stanie się grubszy

Płyną sensacyjne wieści o stanie Marty Kubackiej. Sąsiedzi opowiadają o nowych szczegółach choroby żony sportowca

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Joanna Krupa należy do nielicznej grupy gwiazd, które nie ukrywają twarzy swoich dzieci.

Joanna ugotowała córce ulubione naleśniki, które ta uwielbia. Modelka jasno określiła swoje umiejętności kulinarne: gotowanie nie jest jej mocną stroną. Jednak życzenia jej córki są prawem.

Nie smakuje mi. Co to jest? Masło? – powiedziała dziewczynka po degustacji. Nie, to syrop. Są takie same jak robi tata – mówiła modelka.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek przygotowała dla swojej córki wspaniałą niespodziankę. O takiej atrakcji marzy każda mała dziewczynka

Może zainteresuje Cię to: Joanna Krupa przygotowała dla Asha niespodziankę. Jak wyszły jej starania

Przypominamy o: Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość