Para jest ze sobą od dłuższego czasu i nawet się zaręczyła.

Przy jednym z wyjść, gdzie zadebiutowali na czerwonym dywanie, Kasię i Macieja ogarnęły emocje miłości, a na palcu kobiety zalśnił pierścionek.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – mówi nam znajomy duetu z pracy.

Później w internecie pojawiły się informacje o uroczystości ślubnej w Grecji.

Niewykluczone, że odwiedzimy Grecję wakacyjnie razem z dzieciakami. Ale to chyba nie o moim ślubie jest mowa.

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Wiadomo też, że Kasia i Maciej zaczęli już szukać miejsca do wspólnego zamieszkania, ale mają wiele wymagań.

Ten dom musi mieć dużą kuchnię, bo pani Teresa uwielbia gotować. Ma jedno popisowe danie, za którym Maciek z Kasią przepadają. To pieczone żeberka. Obowiązkowym elementem wystroju będzie też duża, wygodna kanapa, na której oboje będą mogli gościć dzieci i wspólnie oglądać filmy – mówi nam osoba pracująca przy „Pytaniu na śniadanie”.

Plany dotyczące przyszłego mieszkania zostały jednak nieco skorygowane przez matkę Macieja Kurzajewskiego, o której wiadomo, że cierpi na cukrzycę.

Na posesji Maćka w Starej Miłosnej ma ona swój kameralny domek i bardzo go lubi. Nietrudno też zgadnąć, że tak jak większość seniorów wyznaje zasadę, że „starych drzew się nie przesadza”. Do swojego dawnego pokoju chce też wrócić z zagranicznych wojaży Julek Kurzajewski, który obecnie uczy się w Holandii w ramach specjalnego programu wyjazdowego dla licealistów. Adaś (13 l.) i Hela (9 l.) – dzieci Kasi – dawno już pokochały również to miejsce – informuje tabloid.

Źródło twierdzi również, że Kasia bardzo ostrożnie podchodzi do kredytów.

Kasia po złych doświadczeniach z kredytem we frankach jest bardzo ostrożna. Zawsze szybko spłaca swoje należności. Dzięki temu podczas rozwodu mogła oddać Marcinowi połowę apartamentu na warszawskiej Sadybie, bo błyskawicznie spłaciła swoją połowę kredytu. Nie lubi mieć długów. Wie, że remont może przeprowadzić z pomocą przyjaciół i firm, które za reklamę chętnie podarują jej swoje usługi i materiały – zdradza przyjaciel pary.

Pisaliśmy również o: Mandaryna wychodzi za mąż po raz drugi. Para udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się szczegółami: "W zasadzie to mamy same wspólne plany"

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz uderzyła w Dowborów i Ohme. Dziennikarka rozkręca kolejną dramę w show-biznesie

Przypominamy o: Piosenkarka Rihanna jest w ciąży po raz drugi, a Blake Lively i Ryan Reynolds zostali rodzicami po raz czwarty