Była żona dziennikarza wielokrotnie krytykowała gwiazdy, w tym Izę Janachowską.

Co to są za ekspertki? (…) Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? – mówiła Smaszcz w rozmowie z Anną Zejdler.

Joanna Dowbor i Małgorzata Ohme skarżyły się ostatnio na wiele nienawistnych komentarzy od swoich followersów. Joanna z kolei ostrzegła, że ujawni dane internautów, którzy zachowują się w ten sposób.

Dlaczego znowu o tym samym? Dlatego, że wciąż rośnie fala samobójstw, dlatego że coraz więcej jest przypadków depresji – nie tylko wśród dorosłych. Anoreksja, bulimia i inne zaburzenia, które najczęściej biorą się z czegoś – z OCENY … Samotności… Braku akceptacji siebie… Czy Ci, którzy piszą pod publicznym postem komentarze o mnie- korzystając z profilu z imieniem i nazwiskiem też mają dzieci, rodzinę? Czy w domu też pozwalają sobie na takie teksty? Pewnie tak- dlaczego ? Przedwczoraj po moim stories dostałam od Was setki wiadomości – Wasze babcie, mamy też często uważają to za normalne.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Małgorzata Ohme również postanowiła w ten sposób walczyć z nienawistnikami.

Czytam, co piszesz @joannakoroniewska i dołączam się do Ciebie. Ostatni trudniejszy czas w moim życiu obfitował w hejt. Okazało się, że wzbudzam zainteresowanie większe niż myślałam.

Paulina Smaszcz nie mogła się powstrzymać od napisania własnej historii, która kiedyś jej się przydarzyła.

Pamiętam, kiedy akcję przeciwko hejtowi zapoczątkowali Marcin Cejrowski i Agnieszka Hyży.Niestety temat nie został kontynuowany. Agnieszka Kaczorowska chciała założyć fundację przeciwko hejtowi. Nie wyszło. Teraz mówi o nim Joanna Koroniewska i Małgorzata Ohme. Zostałam zhejtowana jako matka, bo kocham moich synów? Co ma do rzeczy ile mają lat? To zawsze i na zawsze moje dzieci. Moja jedyna rodzina. Jako kobieta opluta z każdej strony, bo przecież jest tylko byłą żoną i nikt nie pamięta, że ponad dwa lata starałam się o jak najlepsze relacje z ojcem moich dzieci wspierając go w problemach. Ale przecież „była” jest zawsze ta najgorsza, bo stara, roszczeniowa, zazdrosna blablabla… – zaczęła bardzo obszerny wywód.

Paulina Smaszcz przypomniała też przekręt z Izą Janachowską, kiedy to rodzina Dowborów zamieściła w sieci słowa prezenterki.

Celebryci nie powinni się wzajemnie oceniać i opiniować, bo nie znają się aż tak wzajemnie, by wypowiadać się na temat innych. Przypomnę nieśmiało, że najpierw obrzydliwe zaopiniowano mnie, bo powiedziałam dość!!! Długo wspierałam i byłam cierpliwa, ale czara kłamstw i goryczy się przelała. Nikt nie zna mojego 23 letniego małżeństwa, edukacji, osiągnięć, problemów zdrowotnych, spraw zawodowych. Joasiu, chętnie polubiłaś post Izy, która obraziła wszystkie kobiety, którym pomogłam, które przychodziły i przychodzą do mnie po konkretne narzędzia i wiedzę, by zmienić samoświadomie swoje życie, a o mnie już nie mówiąc. Twój mąż, którego znam od dziecka, też chętnie polubił atakujący mnie post. W dodatku wszystkie moje polityczne walki przeciwko złemu traktowaniu kobiet, brak porozumienia w ich sprawie, brak strategii na ich rozwój i edukacje, moja praca naukowa o kobietach w połowie biegu życia, Iza opluła twierdząc, że jestem idealną parą dla uzurpatora.

Paulina Smaszcz nie zlekceważyła Małgosi Ohme i przypomniała jej krytykę wobec siebie.

Gosiu, ty też nagle zaczęłaś mi publicznie udzielać rad, mimo twoich historii z przeszłości, które masz za sobą. Po co??? Zawsze ciebie szanowałam za wiedzę, za wspólną pracę przy programie dla dzieci. Czy ja opiniowałam ciebie kiedy w relacjach z partnerami popełniałaś błąd za błędem i byłaś w kryzysie? Niech każdy najpierw zacznie od swojego ogródka i przyjrzeniu się sobie. Tego co mówi i co robi.

Paulina podsumowała wszystko, co dzieje się w showbiznesie i opowiedziała, jak to wpłynęło na jej zdrowie.

Jeśli ucieszy was ta wiadomość, to ucieszcie się, że leżę i nie mam siły się ruszyć. Nie mam siły już pomagać, uczyć, prowadzić mentoringowo, by widzieć efekty wspólnej pracy. Czy wstanę? Nie wiem, ale na pewno się nie poddam – dodała.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują ślub z rozmachem. Pierwszy taniec goście zapamiętają na długo

Może zainteresuje Cię to: Anna Lewandowska pokazała bardzo urocze zdjęcia z córkami i zachwyciła sieć. „Za szybko rosną”

Przypominamy o: Natalia Kukulska pokazała w sieci studniówkę córki. 17-letnia Ania miała na sobie sukienkę, która zwróciła uwagę wielu fanów