Barbadoska piosenkarka Rihanna ogłosiła fanom swoją drugą ciążę. Dziewięć miesięcy po pierwszym porodzie artystka pokazała swój zaokrąglony brzuszek podczas występu na Super Bowl halftime show. Warto zaznaczyć, że to pierwszy występ gwiazdy w ciągu ostatnich pięciu lat.

Rihanna wyszła na scenę w czerwonej kreacji, która podkreślała jej i tak już spory brzuch. Wizerunek artysty składał się z czerwonego golfu, czerwonego luźnego kombinezonu i obcisłego lateksowego topu w tym samym kolorze.

Później przedstawiciel gwiazdy w komentarzu dla The Hollywood Reporter potwierdził informację, że artystka jest w ciąży. Ojcem dziecka jest chłopak gwiazdy, raper i producent muzyczny A$AP Rocky.

Podczas występu Rihanna trzymała się ręką za brzuch i starała się nie wykonywać gwałtownych ruchów.

Rihanna
Rihanna
Rihanna

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Dobrą nowiną podzieliła się również słynna hollywoodzka para Ryan Reynolds i Blake Lively.

Blake Lively i Ryan Reynolds
Blake Lively i Ryan Reynolds
Blake Lively i Ryan Reynolds

W ten sposób para doczekała się czwartego dziecka. Blake ogłosiła to na swoim Instagramie. Zamieściła zdjęcie z mężem i jego matką Tammy. Oglądali Super Bowl 2023 z rodziną.

Na zdjęciu aktorka pojawiła się w pełnej krasie. Blake miał na sobie obcisłe dżinsy i koszulkę. W szczególności na zdjęciu widać celebrytkę bez zaokrąglonego brzuszka.

"Been busy", Lively krótko podpisała zdjęcie, podpowiadając, że urodziła dziecko.

W komentarzach pod postem fani pary już gratulują im nowego członka rodziny. Jednak ani Blake, ani Ryan nie wypowiedzieli się jeszcze na ten temat. Para utrzymuje też w tajemnicy płeć i imię dziecka.

Para ma już trzy córki - 8-letniego Jakuba, 6-letnią Inez i 3-letnią Betty.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują ślub z rozmachem. Pierwszy taniec goście zapamiętają na długo

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz uderzyła w Dowborów i Ohme. Dziennikarka rozkręca kolejną dramę w show-biznesie

Przypominamy o: Natalia Kukulska pokazała w sieci studniówkę córki. 17-letnia Ania miała na sobie sukienkę, która zwróciła uwagę wielu fanów