Na swoim Instagramie Joanna poinformowała, że Vincent wkrótce będzie miał rodzeństwo.

Wiadomo, że w 2021 roku aktorka wyszła za mąż za Antka Królikowskiego, a kilka tygodni później okazało się, że Joanna Opozda jest w ciąży.

Po urodzeniu syna para rozwiodła się, układając swoje życie osobiste.

Joanna Opozda odnalazła się w macierzyństwie, oczywiście od czasu do czasu pomaga jej mama, ale kobieta radzi sobie sama.

Nie każda samotna mama ma takie możliwości, jakie ja mam, nie każda samotna mama ma taką wspaniałą mamę, jak ja mam. To jest trudna sytuacja, bo samodzielne macierzyństwo nigdy nie jest proste. Ale myślę, że daję radę. To macierzyństwo dodało mi sił. Na początku nie było łatwo. Ale mój synek jest taką motywacją dla mnie. Wszystko, co robię- robię z myślą o nim – mówiła reporterce Jastrząb Post.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Joanna Opozda czuje, że macierzyństwo jest jej powołaniem, dlatego ostatnio otrzymała od internautów pytania o rodzeństwo dla Vincenta. Aktorka przyznała, że myślała o tym i wkrótce adoptuje dziecko.

Chciałabym kiedyś zaadoptować dziecko. Dzisiaj nawet o tym czytałam. Pożyjemy zobaczymy – odpisała na pytanie o kolejne dziecko.

Joanna Opozda, screen Instagram
Joanna Opozda, screen Instagram
Joanna Opozda, screen Instagram

Pisaliśmy również o: Mandaryna wychodzi za mąż po raz drugi. Para udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się szczegółami: "W zasadzie to mamy same wspólne plany"

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zmienili swoje plany na przyszłość. Nowego domu nie będzie

Przypominamy o: Piosenkarka Rihanna jest w ciąży po raz drugi, a Blake Lively i Ryan Reynolds zostali rodzicami po raz czwarty