Joanna Krupa znana jest z tego, że mieszka w dwóch krajach — Stanach Zjednoczonych i Polsce, tę drugą często odwiedza w związku z pracą, ale mieszka w Ameryce.

Joanna Krupa w jednym z wywiadów powiedziała też, że marzy o kolejnym dziecku.

Chciałabym bardzo jeszcze jedno dziecko dla Asi. Ona coraz bardziej podpytuje się o siostrę, brata. Powolutku rozumie, co to jest, ma też bardzo bliskich kolegów i koleżanki, mówi, że to są jej bracia, czy jej siostry. Więc dla niej bardzo bym chciała drugie dziecko – opowiedziała.

Joanna Krupa ma na swoim koncie wiele projektów, których nie można sobie wyobrazić bez jej udziału. Teraz Joanna postanowiła wnieść coś nowego do świata telewizji i połączyła siły z Ewą Chodakowską. Chcą uruchomić program skupiający się na relacjach małżeństw, które cierpią z powodu nieporozumień.

Wstrzymuje oddech i czekam na Twoją reakcję. TEGO JESZCZE NIE BYŁO 🔝🔝🔝 Czas zdradzić pierwsze szczegóły projektu nad którym pracujemy od kilku miesięcy razem z @tvn.pl i @joannakrupa ♥️ PORA POŁĄCZYĆ SIŁY! Przedstawiamy Ci projekt DEDYKOWANY PAROM MAŁŻEŃSKIM, z długoletnim stażem.. Tak! W tym projekcie BOHATEREM BĘDZIESZ TY I TWÓJ MĄŻ

Popularne wiadomości teraz

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Izabella Scorupco w tym roku skończy 53 lata. Jak gwiazda "Ogniem i mieczem" zmieniła się na przestrzeni lat

Historia miłości Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej. To była miłość od pierwszego wejrzenia

Sensacyjne wiadomości o Grażynie Torbickiej i Adamie Torbickim. Co dzieje się w 42-letnim małżeństwie gwiazdy i uznanego kardiologa

Joanna Krupa podczas rozmowy z dziennikarzami zapowiedziała stworzenie własnego programu i podobno chodziło o show z Ewą Chodakowską.

Jestem głodna, żeby spełnić się jako producentka, robić i widzieć swoje projekty w telewizji, oprócz Top Model. Rozmowy ze stacją zaczęły się na początku roku. Nie było czasu na 110%, aby się angażować, ale teraz, jak już wrócę następnym razem, to będzie to bardziej konkretne. Nieraz się mówi, że się chcę, ale teraz jest taki moment, że chcę i musze i nie poddam się, zanim moje następne marzenie się spełni.

Pisaliśmy również o: Cała prawda o związku Macieja Kurzajewskiego z dziećmi Kasi Cichopek. Czy nowy wybranek dogaduje się z Helenką i Adamem

Może zainteresuje Cię to: Edyta Górniak postanowiła zmienić swój wygląd. Gwiazda podzieliła się efektami w mediach społecznościowych

Przypominamy o: Joanna Opozda pokazuje, jak świętuje pierwsze urodziny swojego synka. "Nie każda samotna mama ma takie możliwości"