Piosenkarka zmieniła się nie do poznania. Jej kolor włosów był zupełnie inny.

Edyta Górniak przez jakiś czas mieszkała w Stanach Zjednoczonych, jednak wraz z nadejściem pandemii postanowiła wrócić w rodzinne strony, czyli w Tatry, gdzie przez jakiś czas mieszkała z synem i cieszyła się wolnością wyboru, jaką miała.

Edyta Górniak uwielbia się zmieniać, a wszystkie zmiany, zwłaszcza te dotyczące jej wyglądu, piosenkarka chętnie pokazuje na swoim Instagramie.

Tym razem wybrała się do fryzjera, aby rozjaśnić włosy i sprawić, że będzie bardziej atrakcyjna dla oczu innych.

Edyta Górniak, screen Instagram
Edyta Górniak, screen Instagram
Edyta Górniak, screen Instagram

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż zostawił mnie dla młodej dziewczyny, mówiąc następujące słowa". "Przy niej czuję się jak mężczyzna, głowa rodziny"

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

Ponadto, w jednym z wywiadów wokalistka zdradziła, gdzie inwestuje swoje zarobki. Okazało się, że zachowywała się bardzo mądrze.

Oczywiście w Allana. To jest moja inwestycja na całe życie. Teraz, jeśli chodzi o siebie, to inwestuję w podróże, bo one mi dają szczęście.

Pisaliśmy również o: Cała prawda o związku Macieja Kurzajewskiego z dziećmi Kasi Cichopek. Czy nowy wybranek dogaduje się z Helenką i Adamem

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz po raz kolejny znalazła się w centrum skandalu. Tym razem chodzi o jej starszego syna

Przypominamy o: Joanna Opozda pokazuje, jak świętuje pierwsze urodziny swojego synka. "Nie każda samotna mama ma takie możliwości"