Sebastian Fabijański ma wiele talentów, w tym aktorski. Fani mogli zobaczyć filmy z jego udziałem — Pod Mocnym Aniołem, Miasto 44, Jeziorak, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Botoks, Kobiety mafii, Legiony, Kamerdyner, Jak pokochałam gangstera.

Ostatnio wziął też udział w freak-fightach, o czym opowiedział w wywiadzie:

To był błąd, że samemu oscylując w okolicy 90 kg na co dzień, mój rywal był dużo cięższy ode mnie i na dzień robienia wagi tylko zrobił wagę, a potem przybrał. Więc to był duży błąd, tak samo jak to, że zrobiłem mało sparingów. Wielokrotnie nie mogłem pozwolić sobie na to, żeby bezkarnie obijać sobie gębę i wykonywać zobowiązania aktorskie z bułą na oku. Więc złożyło się na to kilka części składowych, ale nie tłumaczę się z tego. Podjąłem wyzwanie, dostałem po ryju i tyle. Żadna filozofia.

Sebastian Fabijański też ma nową kochankę, 19-letnią Zofię. Stała się ona jego nową muzą.

Serce aktora/rapera/malarza skradła 19-letnia influencerka o imieniu Zofia, która w sieci działa pod pseudonimem Strulax. Wybranka Seby spełnia się jako tiktokerka i cieszy się sporą popularnością na platformie – jej konto śledzi bowiem prawie 59 tysięcy użytkowników. Blondynka chętnie dokumentuje także swoją codzienność na Instagramie, a jej kolejne wpisy obserwuje ponad 49 tysięcy osób – ustalił serwis, będący częścią grupy Wirtualna Polska.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

35-letni aktor podzielił się na swoim Instagramie, że przeszedł metamorfozę i pokazał ją swoim fanom.

Ta zmiana w aktorze nie pozostała niezauważona przez fanów.

Stary Sebo wróć. Seba z brodą Ci lepiej. Człowiek jest młody to z broda wyglada źle, troche podrośnie zapuści brodę i jest super, zetnie brodę i jest źle. Co za paradoks – pisali entuzjaści starego looku gwiazdora.

Jednak znalazły się też osoby, którym zmiany w wyglądzie Sebastiana się spodobały.

Jak mówią ładnemu we wszystkim ładnie… 10 lat młodziej. Z brodą bardziej zadziora, a bez elegancko. Najważniejsze, że Ty się dobrze czujesz w nowym wcieleniu, a publiką nie ma co się przejmować – to ich głosy.

Jedna z fanek zadała mu nawet pytanie:

A Bastek poznał tate?

Reakcja pojawiła się błyskawicznie:

Pojutrze sprawdzimy.

Pisaliśmy również o: Cała prawda o związku Macieja Kurzajewskiego z dziećmi Kasi Cichopek. Czy nowy wybranek dogaduje się z Helenką i Adamem

Może zainteresuje Cię to: Edyta Górniak postanowiła zmienić swój wygląd. Gwiazda podzieliła się efektami w mediach społecznościowych

Przypominamy o: Joanna Krupa i Ewa Chodakowska łączą siły i mają ambitne plany. „Tego jeszcze nie było”