Magda Narożna w ostatnim czasie wielokrotnie była w centrum uwagi fanów. Już kilka razy zachodziła w ciążę i wracała do poprzednich związków.

Zrobiło się tak absurdalnie, że nawet jej rodzina zarzuciła piosenkarce, że w ogóle nie powiedziała im o takich wydarzeniach.

Przyzwyczaiłam się, że jestem co najmniej 5 razy w roku w ciąży. Trzeba uważać na zdjęcia, jakie się umieszcza w social mediach. Trzeba uważać jakie bluzki się zakłada lub jak się pozuje do zdjęcia, fani różnie to odbierają. Nawet moja mama zrobiła mi kiedyś wyrzuty, dzwoniąc do mnie i mówiąc, jak mogłam jej nie powiedzieć, że jestem w ciąży. Zawsze odpowiadam prawdą, że to tylko domysły i nieprawdziwe informacje – cytuje jej słowa Super Express.

Gwiazda disco-polo pojawiła się w środę w programie Bitkowski i Prochacki. Tam cała uwaga skupiona była na jej wyglądzie, gdyż piosenkarka przeszła prawdziwą metamorfozę.

34-letnia Magda Narożna chyba nie spodziewała się aż tak dużego zainteresowania ze strony publiczności.

Popularne wiadomości teraz

Historia miłości Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej. To była miłość od pierwszego wejrzenia

W kim była zakochana Joanna Opozda, zanim poznała Antka Królikowskiego? Było o włos od ślubu

Dominika Gwit ogłosiła bardzo radosną nowinę. "Już mogę zdradzić Wam tajemnicę"

Sensacyjne wiadomości o Grażynie Torbickiej i Adamie Torbickim. Co dzieje się w 42-letnim małżeństwie gwiazdy i uznanego kardiologa

Nie da się nie zauważyć, jak zmieniła się sylwetka piosenkarki. Schudła sporo i stała się prawdziwą pięknością.

Są różne miesiące, różne pory roku. Latem czujemy się swobodniej, więcej się ruszamy i więcej czasu spędzamy na dworze. Tutaj nie trzeba patrzeć na to, co jemy, bo łatwo się pozbyć tych kilogramów. Przychodzi jesień i ciałko robi się bardzie misiowate, bo jest chłodno, więc trochę tłuszczyku nie zaszkodzi. Ale ja staram się patrzeć na swoją sylwetkę racjonalnie. Trzeba się ze sobą dobrze czuć. Nie można mieć w głowie wbite tego, że jesteśmy niedoskonali. Bo jak zaczynamy dążyć do tej doskonałości to gdzieś tam się gubimy i nie wychodzi to dobrze.

Na imprezie pojawiło się wiele znanych osób, w tym: Viki Gabor, Magdalena Lubacz (Maluba), Justyna Gradek, Monika Miller, Małgorzata Heretyk, Ernest Musiał, Edyta Folwarska.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel w końcu pokazał twarz swojej ukochanej. Dominika jest prawdziwą pięknością

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz znów świętuje swoje urodziny. "Oficjalnie rozpoczęłam drugą połowę życia"

Przypominamy o: Krzysztof Ibisz, idąc za przykładem Michała Wiśniewskiego, zaczął przyglądać się obrączkom ślubnym. "Mega cool"