Ewa Chodakowska ulubiona przez więkzość Polaków fitness trenerka. Jakieś czas temu nagle pojawiła się w polskim show-bisnesie i od tego momentu zdobywa swoją popularność coraz więcej. Gwiazda bez ustanku dzieli się z publicznością swoimi poradami jak zdobyć idealne ciało i herkulesowe zdrowie.

Polka urodziła szcześcioro dzieci za jeden raz

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Ewa Chodakowska świętowała swoje 38. urodziny. Ze swoim mężem wybrała się na koncert piosenkarki Amaryllis i świętnie się tam bawiła. O tym czytaj tutaj

View this post on Instagram

Na dobranoc ❤️ Wiele z Was zaufało mi w kwestii treningu, diety.. zdrowego stylu życia 🥰🥰🥰 Wiele z Was czerpie teraz z dobra kosmetyków @bebiocosmetics, które mam okazję tworzyć z gronem ekspertów 🌿 Tu (jak w żadnej innej dziedzinie mojego życia) NIE MA ściemy! Pomyśl, że w każdej tubce i butelce moich żeli pod prysznic jest samo dobro. Kontrowersyjne, niebezpieczne, szkodliwe składniki? NIE U MNIE! ❌ Widziałaś skład? Minerały z soli morskiej, wyciąg z liści aloesu i składniki superfoods, które są zbawienne zarówno w diecie jak i w produktach, które mają kontakt ze skórą. Wiele z Was zgłasza niesamowitą poprawę kondycji skóry 🤯🤯🤯 Przypadek? 🤔 Nie sądzę 😅 Piszecie, że to produkty idealne także dla osób z problemami skórnymi. I o to chodzi! Czasami nie trzeba wydawać majątku w aptekach. Może wystarczy rozsądnie wybierać kosmetyki? 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ @robaczkowa_mama napisała tak: „Przez ostatnie dwa tygodnie żele pod prysznic @bebiocosmetics przeszły prawdziwy test. Mam małe (1,5 i 3l.) dzieci z AZS. Zapomnieliśmy ich specjalnych żeli do kąpieli z aptek i myliśmy ich naszymi bebio. Spodziewaliśmy się, że jak po wszystkich innych produktach z drogerii, sterydy pójdą w ruch po wyjeździe, ale nie! Skóra bobasów idealna. To chyba najlepsze świadectwo produktów.” • Kochana, dziękuję Ci za ten komentarz! A wszystkich zainteresowanych działaniem żeli zapraszam do przetestowania na własnej skórze. Wpadajcie na www.bebio.pl, www.bebiocosmetiqs.pl oraz do drogerii @Rossmannpl 🥰

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek dzieli się szczegółami ślubu z Marcinem Hakielem. "To on nalegał na ślub"

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Polka stała się "żywą Barbie" po wydaniu 40 000 dolarów na operację plastyczną

Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

Poza tym, że trenerka korzysta ze swojej popularności w Polsce, rzadko kiedy możemy zobaczyć jej wywiady w telewizji, i mało co wiemy o jej prywatnym życiu. Jednak nareszcie to się zdazyło! Ewa Chodakowska miała wywiad z dziennikarką Magdą Molek. Najpierw opowiadała na temat jej strasznego dnia w życiu, a właśnie o tym co było z jej siostrzenicą. Okazuje się, że dziewczyna miała guzę mózgu.

Wielbiecielka prezydenta Andrzeja Dudy mówi o wielkiej miłości do niego

Byliśmy wszyscy wyjęci z życia. Nie liczyło się nic innego. Ja się wyłączyłam kompletnie ze swoich działań. Byłam w szpitalu przez miesiąc, dzień w dzień - ze łzami na oczach powidziała Chodakowska. 

Oprócz tego strasznego momentu, Molek dodatkowo postanowiła zapytacć o macierzyństwie. 

A Ty sobie wyobrażasz, że tak ćwiczysz na tej macie i tam są dzieci?”

Co dziwnie, trenerka powiedziała, że jeszcze nie gotowa być mamą:

Moje dzieci? Jeszcze nie. Ale przyjdzie na to czas.

Tak samo dodała, że ze swoim mężem płanują dzieci za dwa lata.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com