Jednocześnie lider zespołu "Ich Troje" opowiedział o rozpoczęciu nowego projektu. Czy to oznacza, że show z udziałem muzyka powróci?

Wyzwanie życia! - napisał wokalista.

Michał Wiśniewski od jakiegoś czasu jest szczęśliwym mężem Poli Wiśniewskiej i łączy ich wspaniała więź. Para ma już jedno wspólne dziecko i spodziewa się drugiego.

Zapamiętajcie te dwa hashtagi ❤️ kochani bo już niedługo startujemy #jestemjakijestem3 i #wisniabuduje. 🏠Wyzwanie życia! A co by nie było nudno i smutno to wyobraźcie sobie, że na tym zdjęciu wyjąłbym zęby...

Popularne wiadomości teraz

Joanna Ibisz opowiedziała o swoich planach związanych z drugim dzieckiem. Czy żona Krzysztofa planuje spełnić jego marzenia o córce

W kim była zakochana Joanna Opozda, zanim poznała Antka Królikowskiego? Było o włos od ślubu

Dawid Kubacki otrzymał niespodziewaną wiadomość od Adama Małysza. Jaka była jej treść

Ojciec Dawida Kubackiego rozgadał się w sprawie hospitalizacji Marty Kubackiej. Nieznane dotąd szczegóły ujrzały światło dzienne

Michał i Pola wybrali też imię dla swojego nienarodzonego dziecka.

Super gratulacje a będzie emitowane w tv czy tylko na społecznościach? Jestem jako jestem? Czyli reality domowe? Będzie można Was oglądać w Tv ?

Pola są już w ostatnim trymestrze ciąży, więc poród nie jest odległy.

Różnie w tej ciąży jest, dlatego cieszę się, że to już trzeci trymestr 😮‍💨 Oczywiście obawy - jak to będzie później - też mam. Póki co staram sobie przypomnieć wszystkie wyzwania, które mnie czekają i znaleźć na nie sposób. A jak wyjdzie to się okaże - napisała niedawno na Instagramie.

Kochająca się para ma jednak pewne spory co do imienia dla swojego nienarodzonego dziecka.

Razem z @wisniewska_pola nie możemy się doczekać 👦🍒♥️ Ja czekam na Cloë a Polcia na Vincenta… Szykuje się batalia! - pisał niedawno Michał.

Pisaliśmy również o: Marcelina Zawadzka wkrótce zostanie mamą? Paulina Krupińska przypadkowo wygadała się

Może zainteresuje Cię to: Justyna Żyła w dzieciństwie. Wyglądała bardzo podobnie do swojej córki

Przypominamy o: Dominika Gwit w końcu pokazała swojego syna. Chłopiec ma już siedem tygodni. "Już 7 tygodni odkąd jesteśmy razem"