Sebastian Karpiel Bułecka i Paulina Krupińska wzięli ślub w 2018 roku. Szczerze się kochają i wspierają w każdy możliwy sposób w każdej sytuacji.

Jedna z najsilniejszych par w show-biznesie wychowuje obecnie 5-letniego syna Jędrzeja i 7-letnią córkę Antosię.

Jesteśmy związkiem bardzo prawdziwym, naturalnym. Kiedy coś między nami jest nie tak, to zostaje pomiędzy nami, na pewno nigdy nie dzielimy się tymi rzeczami w mediach. Ja przez te 8 lat jak jestem z moim mężem, to naczytałam się o tylu kryzysach, że ktoś mi ostatnio powiedział, że czytał na jakimś portalu, że mamy kryzys. Powiedziałam, że generalnie odkąd jestem z Sebastianem od pierwszych dni naszego związku, to tak uważam, że w mediach mamy kryzys, więc luz, już się do tego zdążyłam przyzwyczaić – otworzyła się.

W rozmowie z Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu Sebastian Karpiel Bułecka opowiedział, co dzieje się w jego życiu twórczym i osobistym.

Poranny power – opisał Maciej wspólne zdjęcie z wokalistą.

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Oczywiście różne rzeczy dzieją się w życiu ludzi, którzy są na pewnym poziomie rozpoznawalności. Na temat tej pary pojawiały się różnego rodzaju plotki. Sebastian szybko je zdementował.

Plotki to tylko plotki. My najlepiej wiemy jak jest. Ludzie zawsze plotkowali, będą plotkować, tak jest skonstruowany świat. Nie mam do końca na to wpływu.

Jak wyglądają ich relacje?

My wiemy jak jest w naszym domu. Jest nam dobrze, żyjemy w spokoju i oby tak było dalej.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się rok temu. Jak dziś dogadują się ze sobą byli małżonkowie

Może zainteresuje Cię to: Piotr Żyła był słodkim dzieckiem. 36-letni sportowiec pokazał urocze zdjęcia, które nie pozostawią nikogo obojętnym

Przypominamy o: Córeczka Joanny Krupy nie lubi rozłąki z matką. Modelka zdradziła, jak Asha reaguje na wyjazdy matki