Piosenkarka podzieliła się swoimi emocjami na temat nowego wydarzenia w jej życiu, związanego z nową znajomością. Próbowała zaprzyjaźnić się z synem swojego chłopaka. Co się stało na koniec?

Ja się zastanawiałam, jak ja sobie z tym poradzę, muszę to przyznać. To też nie był od początku dla mnie taki pewnik, czy ja będę dobra w tej relacji. Finalnie okazało się, że William syn Kevina jest cudownym dzieckiem i mam wrażenie, że mamy super relację i w ogóle mi to nie przeszkadza. Jest cudownym człowieczkiem.

Oczywiście na początku był lekki dyskomfort dla obu stron, ale pokonali tę barierę i znaleźli wspólny język.

Od początku było pięknie. Totalnie nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. On też nie. To był strzał. Było wiele znaków zapytania, ale finalnie wszystko ułożyło się pięknie.

W wywiadzie Roksana Węgiel opowiedziała również o swoim wybranku i reakcji rodziców na Kevina.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Mój tata go znał, zanim zaczęliśmy kręcić więc wiedział o kogo chodzi. Powiedziałam wprost o wszystkim. Od początku stawialiśmy na szczerość, o wszystkim powiedzieliśmy moim rodzicom i nie mieli nic przeciwko. Docenili tę szczerość.

Piosenkarka powiedziała kiedyś o swoich uczuciach w następujący sposób:

Na początku wiadomo, to też zadziało się bardzo spontanicznie. Nie wiedziałam, czy sobie tez tak od razu to wszystko będę w stanie poukładać. Pierwszy raz w życiu mogę stwierdzić, że jestem prawdziwie zakochana.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się rok temu. Jak dziś dogadują się ze sobą byli małżonkowie

Może zainteresuje Cię to: Piotr Żyła był słodkim dzieckiem. 36-letni sportowiec pokazał urocze zdjęcia, które nie pozostawią nikogo obojętnym

Przypominamy o: Córeczka Joanny Krupy nie lubi rozłąki z matką. Modelka zdradziła, jak Asha reaguje na wyjazdy matki