Para Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka to przykład prawdziwej miłości, która rozkwita między dwojgiem ludzi. Prezenterka telewizyjna i piosenkarz po prostu żyją dla siebie i swojej rodziny.

Prezenterka stwierdziła również, że czas płynie zbyt szybko i chciałaby, aby czas nie płynął tak szybko, a dzieci pozostały dziećmi, bawiącymi się beztrosko.

Cały czas rosną, a chciałabym, żeby już tacy zostali

Córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki to prawdziwa piękność i widać, że wygląd i charyzmę odziedziczyła po mamie.

Popularne wiadomości teraz

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Trzy znaki będą miały w kwietniu bajeczne szczęście w finansach. Czyj portfel stanie się grubszy

Msza w intencji żony Dawida Kubackiego. Biskup przekazał pilne wieści z ambony. "Taka miłość jest prawdziwym świadectwem"

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

W jednym z wywiadów Paulina Krupińska opowiedziała o tym, dlaczego rzadko pokazuje twarze swoich dzieci.

Po pierwsze, ze względów bezpieczeństwa, bo zgadzając się raz na pokazanie ich wizerunku, będą mogli im robić zdjęcia w każdej prywatnej sytuacji w przyszłości, a po drugie… nie wiem, co będą chciały w życiu robić

Patrząc na nich, chce się cieszyć życiem i doceniać całe ciepło, jakie daje rodzina.

Krupińska o reakcji męża na jej ciążę powiedziała następujące słowa:

Wiedziałam już, że jestem w ciąży. Stanęłam przed Sebastianem i mówię mu, że będziemy rodzicami. I wiesz, co on na to? "Jezu, gdzie my to dziecko wyślemy do szkoły?!"

Pisaliśmy również o: Kajra i Sławomir opowiedzieli o domowych awanturach. Para jest o krok od rozwodu. "Mieliśmy inne wizje"

Może zainteresuje Cię to: Antek Królikowski z Izą pokazali, jak spędzają weekendy. Jak widać, Iza ma dobry wpływ na Antka

Przypominamy o: Conan Kaźmierski pokazał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Kręcone włoski, okulary. Chłopak zmienił się nie do poznania