Kuba Wojewódzki dołączył do tych, którzy nie bali się krytyki i szczerze pokazali siebie jako dzieci. Na zdjęciu nie był jednak sam, a fani mogli zobaczyć, do kogo artysta jest podobny.

Gwiazdor TVN jest bardzo podobny do swojego zmarłego ojca, co zauważyli również jego fani. W ogóle temat rodziny czy relacji osobistych to coś, czego Kuba Wojewódzki unika i zawsze to zmienia.

Ma on jednak wyjątkowe poczucie humoru i pewnie dlatego zgromadził taką armię fanów.

- Ja jako mały gigant. Resortowe dziecko od zawsze noszone na rękach. Tatuś dawno, dawno temu. Archiwum — czytamy na profilu dziennikarza.

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Fani zaczęli komentować jego zdjęcia z dzieciństwa, a na samym Kubie zrobiło to wrażenie.

Mega do taty podobny Podobny do Ojca! Kuba, czas popracować nad potomstwem Jesteś kopią taty sam wziął byś się do roboty i takiego małego potomka stworzył

Co sądzicie o jego zdjęciach z dzieciństwa? Czy wygląda na nich jak dorosły?

Pisaliśmy również o: Kajra i Sławomir opowiedzieli o domowych awanturach. Para jest o krok od rozwodu. "Mieliśmy inne wizje"

Może zainteresuje Cię to: Antek Królikowski z Izą pokazali, jak spędzają weekendy. Jak widać, Iza ma dobry wpływ na Antka

Przypominamy o: Conan Kaźmierski pokazał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Kręcone włoski, okulary. Chłopak zmienił się nie do poznania