Justyna Żyła po 12 latach małżeństwa z Piotrem Żyłą rozpoczęła nowe życie. I niezależnie od tego, jak długo pozostawała samotną kobietą, znalazł się ktoś, kto pomógł jej ponownie uwierzyć w miłość.

Justyna Żyła ma dwoje wspaniałych dzieci: syna Jakuba i córkę Karolinę. Dziewczynka jest bardzo podobna do swojego sławnego taty — gra na instrumentach muzycznych, lubi też jeździć na nartach.

Ostatnio Justyna Żyła pokazała, jak swoimi talentami kulinarnymi sprawia przyjemność ukochanemu.

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

„Mój mąż chciał rozwodu i podziału majątku, ale kiedy dowiedział się, że nic nas nie łączy, zmienił zdanie”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

„Myślałam, że matka będzie szczęśliwa, mając takich współlokatorów, ale ona tylko spojrzała na mnie, dając mi do zrozumienia, że plan był porażką”

Wygląda na to, że mężczyźnie podoba się to, jaką gospodynią jest była żona Piotra Żyły, bo on również rozpieszcza ją znakami uwagi.

Justyna Żyła pokazała, jak wiosna zawitała do jej domu w postaci pięknych kwiatów od ukochanego.

Oprócz zdjęcia, na InstaStory pojawił się podpis:

"I jak go tu nie kochać"

Co sądzicie o prezencie dla Justyny Żyły?

Pisaliśmy również o: Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Może zainteresuje Cię to: Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Przypominamy o: Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"