Ostatni tydzień to prawdziwe wyzwanie dla Dawida Kubackiego i wszystkich fanów skoków narciarskich.

W jednym z ostatnich postów skoczek poinformował swoich fanów, że Marta trzyma się i wierzy, że modlitwy wszystkich nie pójdą na marne.

„Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia” — czytamy we wpisie sportowca.

Na wieści od Dawida Kubackiego zareagowali wszyscy, a zwłaszcza prezenterzy ze studia TVN.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Cała Polska teraz kibicuje zdrowiu Marty Kubackiej. Oto jak na dobre wieści zareagowała ekipa komentatorów zgromadzona w studiu TVN.

„Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego. To najważniejsza informacja i to nas bardzo cieszy. Myśli i dobrą energię kierujmy w stronę Dawida Kubackiego. Krok po kroku, aby tych postępów było jeszcze więcej. Są bowiem rzeczy ważne jak sport i ważniejsze, jak rodzina” — usłyszeli zgromadzeni przed ekranami fani.

Magdalena Pałasz, przedstawicielka skoków narracyjnych, również cały czas martwiła się tragedią swojego kolegi, a oto co miała do powiedzenia.

„Każdy dzień od tej niedzieli to było czekanie, to się bardzo przeciągało. Jest szok, z dnia na dzień przytrafiają się takie rzeczy. Myślę, że wszystkich to gdzieś tam ruszyło i gdzieś wszyscy tym żyjemy. Nie ma takiego dnia, żebym nie myślała o Kubackich, trzymam za nich kciuki bardzo”, powiedziała.

Pisaliśmy również o: Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Może zainteresuje Cię to: Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Przypominamy o: Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani