Koledzy również wspierają Dawida i jego żonę jak tylko mogą.

Dla Kubackiego było to nietypowe zakończenie sezonu.

Po tym jak Dawid Kubacki został poinformowany o zakończeniu sezonu, udał się do domu żony, aby ją wesprzeć.

Kamil Stoch, który wraz z kolegami pozostał w Vikersund, aby bronić honoru kraju i wykonał ważny gest dla swoich przyjaciół Dawida Kubackiego i jego żony Marty.

To podium dedykujemy naszemu drogiemu Dawidowi i Martusi. Trzymamy za was kciuki i sercem jesteśmy z wami — powiedział przed kamerą Kamil Stoch.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

Do akcji wspierania Dawida Kubackiego przyłączyło się wiele gwiazd, a wiele osób zaczęło się modlić o zdrowie Marty. Co więcej, główne duchowieństwo również wsparło modlitwami tę wspaniałą rodzinę.

My również życzymy rodzinie Kubackiego szybkiego powrotu do zdrowia.

Pisaliśmy również o: Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Może zainteresuje Cię to: Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Przypominamy o: Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"