Koledzy również wspierają Dawida i jego żonę jak tylko mogą.

Dla Kubackiego było to nietypowe zakończenie sezonu.

Po tym jak Dawid Kubacki został poinformowany o zakończeniu sezonu, udał się do domu żony, aby ją wesprzeć.

Kamil Stoch, który wraz z kolegami pozostał w Vikersund, aby bronić honoru kraju i wykonał ważny gest dla swoich przyjaciół Dawida Kubackiego i jego żony Marty.

To podium dedykujemy naszemu drogiemu Dawidowi i Martusi. Trzymamy za was kciuki i sercem jesteśmy z wami — powiedział przed kamerą Kamil Stoch.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Do akcji wspierania Dawida Kubackiego przyłączyło się wiele gwiazd, a wiele osób zaczęło się modlić o zdrowie Marty. Co więcej, główne duchowieństwo również wsparło modlitwami tę wspaniałą rodzinę.

My również życzymy rodzinie Kubackiego szybkiego powrotu do zdrowia.

Pisaliśmy również o: Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Może zainteresuje Cię to: Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Przypominamy o: Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"