Jego niesamowity talent, charyzma i oryginalny styl przyciągają fanów z całego kraju. Jednak to, co wyróżnia Michała na tle innych gwiazd, to jego bliskie relacje rodzinne i serce, które bije dla najbliższych.

Niedawno Szpak podzielił się z fanami swoim wzruszającym momentem, który miał miejsce podczas koncertu z okazji 100-lecia Disneya.

Na scenie Teatru Polskiego w Warszawie artysta wystąpił z niezwykłym towarzyszem — swoją małą bratanicą Gają.

Na zdjęciach udostępnionych na profilu Michała widać, jak artysta z uśmiechem na twarzy pokazuje Gai scenę, trzyma ją za ręce, przytula i daje buziaki.

Taka bliskość wujka i bratanicy wzruszyła fanów, którzy zaczęli dzielić się zdjęciami i komentarzami, wyrażając swoją sympatię i podziw dla Michała.

Popularne wiadomości teraz

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

To, co jest tak wyjątkowe w relacjach Michała z rodzeństwem i ich dziećmi, to fakt, że wokalista nie tylko poświęca im swoje czas i uwagę, ale także angażuje się w ich życie.

Współpraca z siostrami przy muzycznych projektach czy natychmiastowy przelot do Warszawy, aby wesprzeć brata i jego żonę w trudnej chwili, pokazują, że Michał nie traci z oczu najważniejszych wartości.

100 LAT DISNEY @polsatofficial dziękuje za zaproszenie i spełnienie marzenia nie tylko mojego ale również mojej małej pociechy Gai – napisał.

W dzisiejszych czasach, gdy celebryci często skupiają się na karierze i zewnętrznych sukcesach, Michał Szpak daje nam przykład, jak ważna jest rodzina i bliscy ludzie w życiu każdego z nas.

Dlatego też jego postawa i wzruszające chwile z Gają z pewnością będą inspiracją dla wielu fanów i ludzi, którzy doceniają prawdziwe wartości w życiu.

Zdjęcia Michała z Gają niezwykle wzruszyły fanów muzyka:

Od razu poznałam Gaję wśród publiczności. Te Szpakowe oczy! Jejku Przed chwilą była „Miłość rośnie wokół nas” i to było tak cudne i chwyciło za serducho a teraz te kadry z Gają. No totalnie wzrusz cieszę się że spełniło się wasze marzenie. W każdym z nas jest dziecka ślad i to trzeba pielęgnować. Pierwsze kroki na scenie przyszłej gwiazdy. Widziałam dziś tę księżniczkę na koncercie. Dziecko ma premierę w telewizji – piszą.

Pisaliśmy również o: Syn Przemysława Stippy na nowym zdjęciu. Gwiazdor pokazuje miłość do rodziny

Może zainteresuje Cię to: Kontrowersyjne zaproszenie na komunię chrześniaka. Jak jedno zaproszenie na komunię zaskoczyło całą Polskę

Przypominamy o: Córka Michała Wiśniewskiego pokazała się internautom w całkiem nowej fryzurze. To kolejny eksperyment na głowie Etienette