Celebrytka otrzymała mnóstwo życzeń od fanów i przyjaciół oraz piękne prezenty, a wszystko to pokazała na swoim Instagramie.

Dagmara, która zdobyła popularność dzięki programowi "Królowe życia", zachwyciła widzów swoją szczerością i nietuzinkową osobowością. Wraz ze zniknięciem programu z anteny nie przestała jednak być obecna w życiu fanów.

Regularnie publikuje aktualne informacje na swoim Instagramie, a urodziny były doskonałą okazją, aby pokazać, jak spędza czas i jak ważne są dla niej życzenia i prezenty od najbliższych.

Dagmara ma za sobą trudne chwile, ale udowodniła, że można z nich wyjść na prostą. Teraz jest nie tylko rozpoznawana celebrytką, ale też bizneswoman.

Jej popularność ciągle rośnie, a fanów przybywa. W dniu swoich urodzin celebrytka zalała się lawiną życzeń od swojego syna i innych bliskich osób.

Popularne wiadomości teraz

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Nowa żona mojego byłego męża oskarża mnie o to, że on nie płaci alimentów: jest po prostu bezwstydny"

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Nie mogło zabraknąć tortu na urodzinach Dagmary, który był prawdziwym dziełem sztuki. Pokryty złotymi ozdobami i ozdobiony korną na szczycie, z pewnością zrobił wrażenie na wszystkich obecnych na uroczystości.

Solenizantka. 200 lat – napisał Conan na wspólnym zdjęciu z mamą.

Nie zabrakło również pięknych prezentów oraz szampana, którym Dagmara wraz z przyjaciółmi wznieśli toast na jej cześć.

Dagmara Kaźmierska to osoba, która zawsze umie zaskoczyć swoją nietypową osobowością. Jej urodziny były pełne emocji, radości i miłości, a pokazanie ich w sieci z pewnością przyciągnęło uwagę jej fanów i zwiększyło jej popularność.

Pisaliśmy również o: Anna Mucha ma zgrabne nogi jak Marilyn Monroe. Fani zachwycono. "Nogi do nieba"

Może zainteresuje Cię to: Justyna Żyła przeszła wielką zmianę. Wszystko pokazała publicznie

Przypominamy o: W Wielki Piątek w kościele parafialnym Matki Bożej Nadziei doszło do wyjątkowego wydarzenia, które poruszyło serca wiernych