Celebrytka otrzymała mnóstwo życzeń od fanów i przyjaciół oraz piękne prezenty, a wszystko to pokazała na swoim Instagramie.

Dagmara, która zdobyła popularność dzięki programowi "Królowe życia", zachwyciła widzów swoją szczerością i nietuzinkową osobowością. Wraz ze zniknięciem programu z anteny nie przestała jednak być obecna w życiu fanów.

Regularnie publikuje aktualne informacje na swoim Instagramie, a urodziny były doskonałą okazją, aby pokazać, jak spędza czas i jak ważne są dla niej życzenia i prezenty od najbliższych.

Dagmara ma za sobą trudne chwile, ale udowodniła, że można z nich wyjść na prostą. Teraz jest nie tylko rozpoznawana celebrytką, ale też bizneswoman.

Jej popularność ciągle rośnie, a fanów przybywa. W dniu swoich urodzin celebrytka zalała się lawiną życzeń od swojego syna i innych bliskich osób.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Nie mogło zabraknąć tortu na urodzinach Dagmary, który był prawdziwym dziełem sztuki. Pokryty złotymi ozdobami i ozdobiony korną na szczycie, z pewnością zrobił wrażenie na wszystkich obecnych na uroczystości.

Solenizantka. 200 lat – napisał Conan na wspólnym zdjęciu z mamą.

Nie zabrakło również pięknych prezentów oraz szampana, którym Dagmara wraz z przyjaciółmi wznieśli toast na jej cześć.

Dagmara Kaźmierska to osoba, która zawsze umie zaskoczyć swoją nietypową osobowością. Jej urodziny były pełne emocji, radości i miłości, a pokazanie ich w sieci z pewnością przyciągnęło uwagę jej fanów i zwiększyło jej popularność.

Pisaliśmy również o: Anna Mucha ma zgrabne nogi jak Marilyn Monroe. Fani zachwycono. "Nogi do nieba"

Może zainteresuje Cię to: Justyna Żyła przeszła wielką zmianę. Wszystko pokazała publicznie

Przypominamy o: W Wielki Piątek w kościele parafialnym Matki Bożej Nadziei doszło do wyjątkowego wydarzenia, które poruszyło serca wiernych