Podczas pierwszej połowy meczu piłkarz zaczął łapać się za klatkę piersiową i poprosił o pomoc medyków.

Zespół medyczny natychmiast pojawił się na boisku, a piłkarz opuścił murawę o własnych siłach. Po meczu Szczęsny wyjawił, że miał problemy z oddychaniem, co wywołało w nim niepokój.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, po kontroli lekarskiej Wojtek Szczęsny czuje się już dobrze i nie ma poważniejszych powodów do niepokoju.

Jednak incydent ten pokazał, jak ważne jest szybkie i profesjonalne działanie zespołu medycznego w przypadku nagłych incydentów podczas meczów.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Marina o końcu kariery Wojtka Szczęsnego

Wojciech Szczęsny ma już 32 lata, co oznacza, że za cztery lata jego kariera na boisku może dobiec końca. Marina, żona piłkarza, wyjawiła, że są to dla niej i dla Wojtka rozgrywki, podczas których mogą być ostatnim mundialem dla piłkarza.

Punktem zapalnym było to, że to mogą być ostatnie rozgrywki dla mojego męża, ostatni mundial, dlatego że już jest w takim wieku, że myślę, że za niedługi czas będzie kończył karierę. A może nie będzie, ale podejrzewam, że może to być ostatni mundial z takim składem, więc pomyślałam, że chciałabym zrobić coś wyjątkowego. Taki pomysł dedykowany reprezentacji – mówiła o swojej piosence na mundial.

Jednakże już teraz para planuje swoją przyszłość po zakończeniu kariery sportowej.

Deweloperka, projektowanie. Chciałby pewnie się doszkolić w tym temacie, a jak skończy karierę, to będzie miał więcej czasu. My już się zajmujemy takimi rzeczami. Kupujemy nowe ziemie, inwestycje. Inwestujemy w ziemie i nowe nieruchomości. Sprzedajemy je itd.

Wojtek chciałby zająć się projektowaniem i inwestycjami w nieruchomości. Para już teraz inwestuje w ziemie i nieruchomości, planując dalsze działania w tej dziedzinie. Wygląda na to, że Wojtek ma jasno sprecyzowane plany na przyszłość i ambitnie dąży do ich realizacji.

Życzymy Wojtkowi dalszych sukcesów na boisku i powodzenia w planach na przyszłość. A incydent z meczu jest przypomnieniem, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie i szybkie reagowanie w przypadku nagłych incydentów.

Pisaliśmy również o: Co Tomasz Komenda zrobił z pierwszym milionem? "Moich lat nikt nie wróci"

Może zainteresuje Cię to: Eksplozja emocji przed szkołą dzieci: Cichopek i Hakiel kłócą się przed szkołą dzieci

Przypominamy o: Wyjątkowa historia Pauliny Smaszcz i drogocenne buty, które zrobiły z niej kobietę sukcesu. „Byłam dziewczyną z biednej rodziny”