Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie jego partnerki, Dominiki. Jak dotąd, influencer rzadko pokazywał ją w Internecie, a jeśli już to robił, to zwykle skrywał jej twarz przed obiektywem.

Tym razem jednak było inaczej. Na zdjęciu widać piękną kobietę i jej córkę w towarzystwie córek Marcina, Adama i Heleny.

Chociaż Dominika skryła oczy pod okularami, można było podziwiać jej usta i nos. Trzeba przyznać, że wyglądała bosko.

Jak podoba Wam się uroda Dominiki? Wydaje się, że jest ona równie piękna jak Kasia Cichopek, matka dzieci Marcina. Co ciekawe, nowa partnerka tancerza spotkała się już z Kasią i ma z nią dobry kontakt.

Aktorka, mimo napiętej sytuacji związanej z relacjami rodzinno-partnerskimi, nie traci nadziei na to, że wszystko się ułoży. Dominika i Kasia wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna, co jest bardzo pozytywnym sygnałem.

Popularne wiadomości teraz

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Nowa żona mojego byłego męża oskarża mnie o to, że on nie płaci alimentów: jest po prostu bezwstydny"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

Kasia ma o Dominice jak najlepsze zdanie i uważa, że dziewczyna ta ceni sobie spokój, który jest dla niej bardzo ważny.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć Marcinowi, Dominice i ich dzieciom dużo szczęścia i harmonii w życiu prywatnym.

Cieszymy się, że Marcin postanowił podzielić się ze światem swoim szczęściem i pokazać piękną twarz swojej ukochanej. Mamy nadzieję, że zobaczymy ją na więcej zdjęciach i że przysporzy to jeszcze większej liczbie fanów Marcina.

Pisaliśmy również o: Dziennikarka kontra aktorka. Paulina Smaszcz ostro o Laurze Breszce. "Brakuje ci talentu i edukacji"

Może zainteresuje Cię to: Marcelina Ziętek i Piotr Żyła podzielili się gorącymi zdjęciami z jacuzzi. "Krótki wypad, ale jakże owocny"

Przypominamy o: Esmeralda Godlewska pokazała wyniki nowych zabiegów. Co poprawiła w swoim wyglądzie