Jednym z pytań, jakie zadano Mandarynie w związku z tym wydarzeniem, było to, czy chciałaby zostać chrzestną dziecka swojego byłego męża.

Mandaryna odpowiedziała na to pytanie w sposób dyplomatyczny, sugerując, że ich relacje nie są aż tak bliskie, aby taka propozycja mogła się pojawić.

Warto zauważyć, że Michał Wiśniewski ma już pięcioro dzieci z trzema różnymi kobietami, a jego obecna żona Pola Wiśniewska również spodziewa się dziecka.

Pola Wiśniewska niedawno miała problemy zdrowotne, które wymagały wizyty u lekarza, ale sytuacja jest już pod kontrolą. Para jest bardzo podekscytowana narodzinami kolejnego dziecka, a fani życzą im wszystkiego najlepszego.

Michał Wiśniewski i Mandaryna są znani z tego, że utrzymują dobre stosunki mimo rozwodu. Choć żyją w dwóch różnych domach i starają się nie wchodzić sobie w paradę, to Marta Wiśniewska trzyma za swojego byłego męża kciuki i życzy mu wszystkiego najlepszego.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

- My żyjemy w dwóch różnych domach. Staramy się sobie nie wchodzić w paradę. Życie Michała jest życiem Michała, ja nie chcę go komentować, trzymam za niego kciuki i jest ok — powiedziała dyplomatycznie Mandaryna.

To, czy Mandaryna chciałaby zostać chrzestną dziecka Michała Wiśniewskiego, może budzić zainteresowanie, ale warto pamiętać, że relacje między nimi są bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

- Myślę, że taka propozycja się nie pojawi i tym optymistycznym akcentem pozdrawiam wszystkich widzów Jastrząb Post - zakończyła była żona popularnego wokalisty, dając do zrozumienia, że ich relacje nie są aż tak bliskie.

Jednak z pewnością narodziny kolejnego dziecka są dla całej rodziny okazją do radości i życzeń powodzenia.

Pisaliśmy również o: Przyjaciel Tomasza Komendy opowiada niespodziewaną prawdę o życiu byłego więźnia. "Byłem zdziwiony"

Może zainteresuje Cię to: Danuta Martyniuk popełniła jakiś błąd przy wychowaniu Daniela? "Byłam opiekuńcza, może aż za opiekuńcza"

Przypominamy o: Dagmara Kaźmierska powitała nowego członka rodziny. Wzruszającymi chwilami podzieliła się ze swoimi fanami w sieci