Muzyk nie tylko przeszedł udar i borykał się z częściowym paraliżem, ale przeszedł także zawał serca. Teraz po raz pierwszy wyznał prawdę o nowotworze, który wykryli u niego specjaliści. Gwiazdor przeszedł operację, by zapobiec najgorszemu! Uratowała go szybka reakcja?

Stan Borys zauważył na ciele dziwne znamię

Stan Borys (posłuchaj!) chętnie korzysta z pomocy prywatnego lekarza. To właśnie on zauważył, że na jego ciele pojawiło się dziwne znamię, które z marszu wydawało mu się wyjątkowo niepokojące.

Zachęcony przez lekarza i swoją ukochaną Annę Maleady wokalista postanowił udać się do specjalisty po powrocie do Nowego Jorku, gdzie mieszka od kilku lat. Nie spodziewał się, że kolejny lekarz zareaguje od razu i skieruje go na dalsze badania.

"Ania natychmiast zawiozła mnie do specjalisty, który zrobił biopsję i kazał mi zgłosić się za tydzień" - mówi "Super Expressowi" Stan Borys.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Stan Borys zmierzył się z rakiem. Miał szczęście!

Stan Borys po raz pierwszy otworzył się na temat choroby. Mężczyzna przyznał, że po wykonaniu wszystkich potrzebnych badań, lekarze przedstawili mu mrożącą krew w żyłach diagnozę i stwierdzili, że ma raka.

Choć wydawałoby się, że nic dobrego nie czeka już gwiazdora, okazało się, że zdoła wybrnąć z patowej sytuacji.

[quote author=""]"Na całe szczęście była to niezłośliwa zmiana rakowa na skórze.

Choć nowotwór nie zagrażał bezpośrednio życiu pacjenta, lekarze zdecydowali się na natychmiastowe usunięcie zmiany, by zapobiec dalszemu rozrastaniu się nowotworu, co mogłoby przyczynić się do tego, że zmiana stanie się niebezpieczna.

"Niestety była konieczna operacja. Wycięto mi 10 cm skóry. Chirurg plastyczny bardzo ładnie zaszył ranę, która się pięknie goi. Ania zawsze pilnuje wszystkich wizyt i towarzyszy mi wszędzie. Bardzo dba, abym systematycznie się badał i chodził na rehabilitacje" - dodał Stan Borys.

Pisaliśmy również o: Jak Michał Wójcik radzi sobie po odejściu ukochanej. Wyznanie przyjaciela łamie serce

Może zainteresuje Cię to: Żona Kamila Stocha przeżywa odejście skoczka, który odchodzi na zawsze. "Piękne wspomnienia zostaną ze mną na zawsze"

Przypominamy o: Syn Krzysztofa Krawczyka przerażony decyzją macochy. Czy to koniec konfliktu rodzinnego