Blanka Lipińska odezwała się, ale nie od razu, i opowiedziała swoim wyznawcom, co tak naprawdę wydarzyło się w jej życiu.

Okazuje się, że autorka powieści, które stały się super popularne w Polsce, przebywa w szpitalu po operacji.

Twórczość Blanki skupia się w bardzo wąskim profilu, mało kto pisze o erotyce, a jeszcze mniej osób kręci filmy. Jej jednak udało się zrobić jedno i drugie.

"Nie przypominam sobie, żebym potem przez te pięć lat spotkała znowu kogoś, czy to mężczyznę, czy kobietę, kto jest autorem powieści erotycznych, który tak by się oddał promocji tej książki i tak bardzo zdjąłby gacie przed całą Polską, po to, by pokazać, z czym przyszedł i jakie jest przesłanie generalnie tej książki" - przyznała autorka bestsellerów w podcaście "Strip Talk z gwiazdami" Damiana Glinki.

Wiele osób krytykuje jej twórczość, ale Blanka Lipińska nie bierze tego na poważnie i ma swoje własne rozumienie tego, co robi.

Popularne wiadomości teraz

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

[quote author=""]"Ja nie rozumiem, w którym momencie mam poczuć ten wstyd i bycie kompromitacją dla Polski. Otworzyłam drogę ekranizacjom powieści, bo teraz to, co się dzieje, czy mamy tam ekranizację "Pokusy" czy ekranizację "Dziewczyn z Dubaju", "Pokolenia Ikea". [...] Nawet jak rozmawiam z Netflixem, to słyszę, że on się zmienił, a był i przed "356 dni" i po. Generalnie platformy bardzo się zmieniły. Zobacz, ile nagle jest erotyki, ile jest seriali erotycznych, ile jest programów, które ciągle tam w okolicach tego seksu się kręcą.

Wracając do tematu operacji, której musiała się poddać, gwiazda powiedziała tak:

"Kochani żyję... wczoraj miałam operację kręgosłupa, więc chwilę mnie tu nie będzie" - napisała Blanka w odezwie na liczne zapytania fanów o to, co się z nią dzieje.

Fani postanowili wesprzeć swoją idolkę w tak trudnym dla niej okresie.

"Wracaj szybko do zdrowia"; "Dużo zdrówka, wracaj do nas" - piszą jej fani.

Pisaliśmy również o: Czy Jan Paweł II rzeczywiście był świętym? Papież Franciszek opowiedział o nim całą prawdę

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel na romantycznym spacerze z Dominiką. Figury jego dziewczyny zazdrościłaby nawet Kasia Cichopek

Przypominamy o: Ida Nowakowska dzieli się radosną nowiną. Już nie musi tego ukrywać. "Nie mogłam się doczekać"