Blanka Lipińska odezwała się, ale nie od razu, i opowiedziała swoim wyznawcom, co tak naprawdę wydarzyło się w jej życiu.

Okazuje się, że autorka powieści, które stały się super popularne w Polsce, przebywa w szpitalu po operacji.

Twórczość Blanki skupia się w bardzo wąskim profilu, mało kto pisze o erotyce, a jeszcze mniej osób kręci filmy. Jej jednak udało się zrobić jedno i drugie.

"Nie przypominam sobie, żebym potem przez te pięć lat spotkała znowu kogoś, czy to mężczyznę, czy kobietę, kto jest autorem powieści erotycznych, który tak by się oddał promocji tej książki i tak bardzo zdjąłby gacie przed całą Polską, po to, by pokazać, z czym przyszedł i jakie jest przesłanie generalnie tej książki" - przyznała autorka bestsellerów w podcaście "Strip Talk z gwiazdami" Damiana Glinki.

Wiele osób krytykuje jej twórczość, ale Blanka Lipińska nie bierze tego na poważnie i ma swoje własne rozumienie tego, co robi.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

[quote author=""]"Ja nie rozumiem, w którym momencie mam poczuć ten wstyd i bycie kompromitacją dla Polski. Otworzyłam drogę ekranizacjom powieści, bo teraz to, co się dzieje, czy mamy tam ekranizację "Pokusy" czy ekranizację "Dziewczyn z Dubaju", "Pokolenia Ikea". [...] Nawet jak rozmawiam z Netflixem, to słyszę, że on się zmienił, a był i przed "356 dni" i po. Generalnie platformy bardzo się zmieniły. Zobacz, ile nagle jest erotyki, ile jest seriali erotycznych, ile jest programów, które ciągle tam w okolicach tego seksu się kręcą.

Wracając do tematu operacji, której musiała się poddać, gwiazda powiedziała tak:

"Kochani żyję... wczoraj miałam operację kręgosłupa, więc chwilę mnie tu nie będzie" - napisała Blanka w odezwie na liczne zapytania fanów o to, co się z nią dzieje.

Fani postanowili wesprzeć swoją idolkę w tak trudnym dla niej okresie.

"Wracaj szybko do zdrowia"; "Dużo zdrówka, wracaj do nas" - piszą jej fani.

Pisaliśmy również o: Czy Jan Paweł II rzeczywiście był świętym? Papież Franciszek opowiedział o nim całą prawdę

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel na romantycznym spacerze z Dominiką. Figury jego dziewczyny zazdrościłaby nawet Kasia Cichopek

Przypominamy o: Ida Nowakowska dzieli się radosną nowiną. Już nie musi tego ukrywać. "Nie mogłam się doczekać"