W jednym z filmików lider Ich Troje poruszył ważny temat nieruchomości i rozwodu z piątą żoną Polą Wiśniewską.

Michał Wiśniewski powiedział również, że obecnie trwa budowa nowego domu. To nie mogło nie przyciągnąć uwagi widzów i fanów show.

Dlaczego buduję nowy dom? Bo straciłem stary. Magdalenka nie jest już moim domem, choć mam nadzieję, że będzie dalej stać, kiedy się wyprowadzimy. Nie mam zamiaru go podpalić na końcu. Podnosiłem się przez pięć lat. I podniosę się zacnie. Dziesiąty potomek w drodze dla naszej rodziny! Nasz wspólny dom jest tak mądrze skonstruowany, że jest w nim przestrzeń na pracę, na dzieci, na część wspólną i na rozwód. Żartuję — zapowiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z AKPA.

Nowy dom będzie miał niesamowite wymiary, a wszystko za sprawą licznej rodziny, którą stworzył dzięki swojemu piątemu małżeństwu.

Zawsze powtarzaliśmy z Dominiką, że mała przestrzeń służyła naszemu małżeństwu, a duża przestrzeń nie służyła moim poprzednim małżeństwom, dlatego, że rzadko się spotykaliśmy. Zawsze to był dom pełen ludzi, często obcych. Teraz będzie inaczej. Budujemy się w przepięknym miejscu, w okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Poznałem już niektórych sąsiadów, też zacnych. Pytanie czy dotrzemy do mety, bo z domem jest jak z rajdem. Wyścig kończy się na mecie. Niekoniecznie trzeba być najszybszym — zaznaczył wokalista.

Popularne wiadomości teraz

"Moja teściowa uważa, że mój mąż postąpił szlachetnie, ponieważ poczekał z rozwodem, aż skończę urlop macierzyński"

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"W sklepie zauważyłam dość efektowną parę, która pomimo drogiego wyglądu nie podobała mi się: ubrania nie są najważniejsze"

Michał Wiśniewski powiedział kilka bardzo intrygujących słów na temat swojego związku z Polą Wiśniewską.

Moich cudownych żon nie zostawiałem, ale dawałem im powód do rozstania. Byłem, przyznaję niegrzecznym chłopcem, ale kreatywnie niegrzecznym. Mamy cudowne dzieci, cudowne wspomnienia, wydaje mi się, że jeżeli Pola zbierze w sobie wszystkie siły po narodzinach, to jest na dobrej drodze do bycia moją ostatnią żoną — niepokornie ogłosił Michał Wiśniewski. Jak sądzicie, czy uda mu się zbudować nie tylko fundamenty pod nową willę, ale także stabilny związek na całe życie?

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel pokazał romantyczne zdjęcie z Dominiką. Można było zobaczyć jej twarz

Może zainteresuje Cię to: Adam Małysz i jego ukochana żona wybrali się na majówkę do bardzo romantycznego kraju. "Na łonie natury"

Przypominamy o: Anna Markowska na wakacjach z Wojewódzkim. "Nooo, bo już myślałam"