Joanna Opozda, polska aktorka, przechodziła ostatnio ciężkie chwile. W 2021 roku wzięła ślub z Antkiem Królikowskim, ale nie był to początek szczęśliwej przyszłości.

Zamiast tego przeszła przez trudny okres, a para rozstała się przed narodzinami syna Vincenta. Joanna całkowicie poświęciła się opiece nad synem, co pomogło jej przetrwać ten trudny czas.

Antek mieszka teraz z nową partnerką, a Joanna skupia się na wychowaniu syna. W mediach społecznościowych dzieli się zdjęciami i filmikami Vincenta, ale zazwyczaj stara się zakrywać jego twarz.

Ostatnio zamieściła kilka zdjęć, na których widać część jego twarzy, a jej fani są zgodni, że odziedziczył on urodę po swojej mamie.

Joanna obecnie cieszy się weekendem majowym w wielkim plenerze, ponieważ podzieliła się kilkoma oszałamiającymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że cieszy się samotnością, otaczając się naturą i spędzając czas z ukochanym synem. Jej fani są pod wrażeniem zapierających dech w piersiach widoków oraz tego, że spędza czas w tak pięknym otoczeniu.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Oprócz spędzania czasu z Vincentem Joanna zajęła się urządzaniem swojego nowego mieszkania, które kupiła w zeszłym roku.

Nieruchomość ma dwa piętra i mały ogródek. Pomimo trudnych chwil, przez które przeszła, Joanna pozostaje pozytywna i skupia się na tym, co naprawdę ważne — zdrowiu i szczęściu jej syna.

W jednym z ostatnich postów podzieliła się wiadomością, że obecnie nadaje ze swojego nowego mieszkania. Opowiedziała o tym, jak włożyła wszystkie swoje oszczędności w tę nieruchomość i jak jest to spełnienie jej marzeń.

Dawno tutaj do Was nic nie mówiłam, no ale sami wiecie, że mam ostatnio naprawdę ciężki czas. No i nauczyłam się, że jak jest mi smutno i źle, to po prostu odkładam telefon na bok i skupiam się na tym, co naprawdę ważne. A dla mnie na tę chwilę najważniejszy jest mój synek i jego zdrowie – rozpoczęła.

Wspomniała również, że siedzi na podłodze ze swoim kotem Marilyn, patrząc na ogród, który obecnie wygląda jak wielka piaskownica dla Vincenta. Ma jednak nadzieję, że w końcu znajdą spokój i szczęście w swoim nowym domu.

Dzisiaj znalazłam moment dla siebie, żeby naładować energię, naładować baterie i nagrywam do Was z bardzo specjalnego miejsca – z mieszkania, w które włożyłam wszystkie moje oszczędności życia. To jest taka inwestycja moich marzeń. Właśnie sobie siedzę na podłodze z Marilyn, patrzę na ogródek, który na razie wygląda jak duża piaskownica dla Vincenta. No, ale mam nadzieję, że tutaj w końcu zaznamy spokoju – mówiła.

Fani Joanny są pod wrażeniem jej siły i odporności w tak trudnym czasie. Inspiruje ich również jej pozytywne nastawienie i determinacja, aby skupić się na rzeczach, które naprawdę mają znaczenie w życiu, takich jak rodzina i dom.

Całkiem miła ta samotność kiedy jesteśmy RAZEM – napisała gwiazda w sieci.

Widać, że Joanna jest prawdziwym wzorem do naśladowania dla wielu osób, a jej fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co jeszcze osiągnie.

Pisaliśmy również o: Łzy i emocje u Cichopek i Hakiela! Jakie tajemnice wyszły na jaw podczas ich rozmowy

Może zainteresuje Cię to: Sensacyjna wiadomość o Dawidzie Kubackim! Fanów zaskoczył długo oczekiwany przełom

Przypominamy o: Krzysztof Cugowski powiększa swój majątek, mimo niskiej emerytury. Ile zarabia