Maj to miesiąc, który w domu Roberta i Anny Lewandowskich jest szczególnie ważny.

W tym terminie urodziły się obie córeczki piłkarza i trenerki fitness. 4 maja Klara Lewandowska, starsza córka Lewandowskich, obchodzi szóste urodziny. Rodzice zadbali o to, aby był to dla niej dzień pełen niespodzianek i radości.

Robert Lewandowski wielokrotnie podkreślał, jak ważne jest dla niego bycie rodzicem. Narodziny córek Klary i Laury kompletnie odmieniły jego życie.

Dopóki nie bylem ojcem, nie wiedziałem co to znaczy życie. Życie z dziećmi a życie bez nich to dwa różne światy. Kto ma dzieci wie, ile trzeba włożyć wysiłku. Wracając do domu, widząc uśmiech witających dzieci niezależnie od tego czy wygrałeś, czy przegrałeś, to jakoś łatwiej na sercu, radośniej. Rodzina dużo pomaga piłkarzowi w byciu na szczycie - mówił Lewandowski.

Dla piłkarza rodzina jest najważniejsza i daje mu wiele siły i motywacji do osiągania kolejnych sukcesów na boisku.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedy mój mąż nie chciał naprawiać kranu ani wykonywać prac domowych, przestałam dla niego gotować"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

Klara Lewandowska, urodzona 4 maja 2017 roku, od sześciu lat jest bardzo aktywna i chętnie trenuje razem z rodzicami. Dziewczynka czerpie z tego wiele radości i przyjemności.

Z okazji jej szóstych urodzin Robert i Anna Lewandowscy przygotowali dla niej kilka balonów, w tym jedną wielką szóstkę. Na zdjęciu opublikowanym na Instagramie nie brakuje także wielkiego prezentu zapakowanego w gustowny papier z kropkami. Co w nim się znajduje? Tego nie wiadomo!

Ania Lewandowska, oprócz roli matki, jest również trenerką fitness i od lat promuje zdrowy styl życia. Wiele razy podkreślała, jak ważne jest dla niej aktywne spędzanie czasu i dbanie o swoje ciało.

Jednak jej pierwszy poród nie obył się bez komplikacji. Wszystko skończyło się jednak szczęśliwie, a Ania została pochwalona przez ordynatora za swoje przygotowanie do porodu i siłę w nim przejścia.

Pierwszy był bardzo ciężki, przeżyłam go ledwo… Dosłownie ledwo. Ordynator, jak przyszedł po porodzie uścisnąć mi dłoń, powiedział: dzięki pani przygotowaniu gratuluję pani, bo to było wskazanie do cesarskiego cięcia, ale pani dała radę. Pani jest świetnym wzorem, bo aktywność jest bardzo ważna i to jest przykład, że pomogła przejść przez ten poród - opowiadała w "Dzień Dobry TVN".

Drugi poród, który odbył się bez problemów, trwał zaledwie 30 minut. Ania nie zdążyła otrzymać znieczulenia, ale wszystko poszło błyskawicznie i bezpiecznie.

Dla Lewandowskich rodzina jest najważniejsza. Dzieci dają im siłę i motywację, a radość z ich uśmiechu sprawia, że życie nabiera innego wymiaru. Maj to dla nich wyjątkowy miesiąc, pełen urodzinowych niespodzianek i radości.

Pisaliśmy również o: Dominika podzieliła się swoimi doświadczeniami w opiece nad dziećmi Marcina Hakiela i Kasi Cichopek. Szczere słowa do fanów

Może zainteresuje Cię to: Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

Przypominamy o: Piosenkarz Michał Wiśniewski o ciągłym sądzeniu przez ludzi. "Ludzie oceniają mnie przez pryzmat dziecioróbstwa"