W serdecznym wpisie na mediach społecznościowych wyjaśnił, że teraz skupi się na tworzeniu nowej muzyki i nie chciał robić nic w połowie drogi.

Fani show zastanawiali się, kto zastąpi popularnego i utalentowanego trenera, a teraz TVP ogłosiło odpowiedź.

[quote author=""]Kiedy w zeszłym roku usiadłem na tym nieziemsko wygodnym fotelu w pierwszy dzień przesłuchań w ciemno, czułem już, że robię to ostatni raz. Pamiętam jak we wrześniu zaczęły się bitwy i kompletując tria powiedziałem do siebie „stary, zrób to dobrze, robisz to ostatni raz i mają być to bitwy fenomenalne”. Takie były. Dzięki mojej wspaniale słuchającej wszystkich naszych rad drużynie

Nowym trenerem w The Voice Kids będzie Marina, która niedawno związała się z publicznym nadawcą i pojawiła się między innymi w programie Sylwester Marzeń.

[quote author=""]Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi „Well done Dawid, Twoja misja w tym programie się zakończyła”, a serca słucham jak babci. Moje muzyczne plany i cele na przyszłe lata będą wymagały ode mnie większego skupienia na komponowaniu muzyki, co oznacza, że moja drużyna nie miałaby trenera na wyciągnięcie ręki tak, jak dotychczas, a jestem ostatni do robienia czegoś na pół gwizdka. Oglądając ten program w telewizji Wam, widzom, może wydawać się on bardzo lekki, ale jego tworzenie bynajmniej do lekkich nie należy

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Osoba wtajemniczona w TVP potwierdziła, że Marina obejmie czerwony fotel trenerski. Fani show z niecierpliwością oczekują, jak poradzi sobie w tej roli.

Tymczasem zakończył się szósty sezon programu "The Voice Kids", którego zwyciężczynią została Martyna Gąsak.

Martyna ma zaledwie 14 lat, śpiewa już od przedszkola, a na scenie zadebiutowała w wieku zaledwie sześciu lat. Swoje umiejętności wokalne doskonali w elbląskim studiu, a jej pasją jest makijaż. Jej ulubionym przedmiotem w szkole jest biologia.

Dzięki temu, że w każdym sezonie pojawiają się nowe talenty i świeże twarze w fotelu trenerskim, The Voice Kids pozostaje uwielbianym programem dla miłośników muzyki w każdym wieku. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość tego popularnego programu.

Pisaliśmy również o: Joanna Opozda oczarowuje internautów swoją idealną sylwetką. "Brak słów, by to opisać"

Może zainteresuje Cię to: Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

Przypominamy o: Piosenkarz Michał Wiśniewski o ciągłym sądzeniu przez ludzi. "Ludzie oceniają mnie przez pryzmat dziecioróbstwa"