Jednak za tą kurtyną zadowolenia i wakacyjnego relaksu kryje się trudny czas w życiu aktorki.

Kilka tygodni temu na Instagramie Antka Królikowskiego, ojca syna Joanny, pojawiły się prywatne nagrania z nią w roli głównej, co wywołało niemałą aferę.

Para jest ze sobą skonfliktowana od dłuższego czasu, a początki problemów datują się na zimę 2022 roku, gdy Antek zostawił Joannę dla poznanej w windzie sąsiadki.

Choć Opozda stara się nie dać poznać, że przeżywa trudności w życiu prywatnym, to jej fani zaczęli się niepokoić. Pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami powrotu do dobrej formy i wyjścia z kryzysu.

Joanna, która obecnie przebywa na urlopie w Turcji, stara się jednak nie dać za wygraną i skupia się na spędzeniu miłego czasu z synem. Wraz z Vincentem odkrywa atrakcje hotelu, który wybrała ze względu na dostępne tam rozrywki dla dzieci.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

Jednakże, mimo że Opozda stara się nie pokazywać swoich zmartwień, trudności związane z życiem prywatnym wpływają na nią i jej relacje z fanami.

"Piękna, mądra i ta figura...", "(...) w języku osób inteligentnych brak słów by opisać to... piękno!", "Ogień nie kobieta", "Szczęka opada...", "Przepiękna".

Dlatego też, kiedy pojawiła się okazja do pokazania swojej pięknej figury w bikini, fani zareagowali z entuzjazmem i chętnie pochwalili się swoimi komplementami. Opozda, jak widać, cieszy się z pozytywnych opinii, jednak życie prywatne wciąż sprawia jej trudności.

Pisaliśmy również o: Dominika podzieliła się swoimi doświadczeniami w opiece nad dziećmi Marcina Hakiela i Kasi Cichopek. Szczere słowa do fanów

Może zainteresuje Cię to: Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

Przypominamy o: Piosenkarz Michał Wiśniewski o ciągłym sądzeniu przez ludzi. "Ludzie oceniają mnie przez pryzmat dziecioróbstwa"