Stacja Polsat postanowiła pożegnać się z Katarzyną Dowbor, mastodontem swojej dziedziny w telewizji.

Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu – powiedział Dyrektor Programowy Telewizji Polsat Edward Miszczak.

Na Instagramie programu pojawił się również pożegnalny filmik, który jest bardzo wzruszający dla każdego, kto go ogląda.

Po 10. latach współpracy, Katarzyna Dowbor żegna się z programem Nasz Nowy Dom. Te 10 lat to niemal 300 wyremontowanych domów. Miliony otartych łeż, tysiące przywróconych uśmiechów i dużo, dużo dobra, Pani Kasiu! Dziękujemy!

W okresie pracy w programie Katarzyna wykonała remonty dla 300 rodzin o niskich dochodach i pomogła im w potrzebie. Ta decyzja kierownictwa telewizji nie mogła nie zasmucić widzów, którzy oglądali program od ponad dekady.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Oh… Nie dlaczego, bo zmiana szefostwa… Sorry… Ale chyba cos tu jest nie tak… To juz nie bedzie to samo. Kolejni cudowni ludzie musza odejsc z polsatu… Niee. Chcemy dalej że Pani Kasia została. Co się dzieje? Dlaczego? To chyba żart! Strzał w kolano, lub jak kto woli samobój dla stacji.

Podczas kręcenia programu nie zabrakło bardzo wzruszających momentów, które widzowie oglądali ze łzami w oczach.

Zdarzało się, oczywiście. Zwłaszcza na początku naszego programu. Czyli 8 lat temu. Nigdy w życiu wcześniej nie stykałam się z tego typu problemami, z taką ogromną biedą, która niestety dotyczy takiej ilości osób. Nigdy nie sądziłam, że można żyć w tak tragicznych warunkach.

Lata pracy w tym programie zahartowały Katarzynę Dowbor i to też pomaga jej w trudnych sytuacjach, takich jak ta.

W tej chwili jestem już z tym wszystkim bardziej obyta i wiem, że nie ma co płakać, tylko trzeba się brać do roboty. To jest mój pomysł na to, aby się nie załamywać, nie przejmować tylko iść do przodu.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel niedawno mówił o swojej byłej żonie. Katarzyna Cichopek traci cierpliwość

Może zainteresuje Cię to: Co dalej dla Michała Wiśniewskiego po utracie domu? Czy muzyk pozostanie na ulicy

Przypominamy o: Nie ma już z nami aktora "Złotopolskich" i "Czterech pancernych". Miejsce jego spoczynku wygląda niezwykle