Niestety, niedawno jej przyszłość stanęła pod znakiem zapytania ze względu na nieuleczalną chorobę, z którą zmaga się od lat. Jednak dzięki operacji, która uratowała nie tylko jej zdrowie, ale i karierę, może teraz patrzeć w przyszłość z optymizmem.

Przez wiele lat Katarzyna Dowbor pracowała w popularnym programie "Nasz nowy dom", gdzie razem z zespołem remontowym pomagała potrzebującym. Audycja ta zdobyła szerokie grono widzów i wzbudzała pozytywne emocje.

Dla nich i dla samej prezenterki był to prawdziwy cios, gdy pojawiła się decyzja o zmianie prowadzącej.

Edward Miszczak, twórca programu, zdecydował się "odmłodzić" format, co spotkało się z rozczarowaniem i frustracją fanów "Naszego nowego domu" oraz osób związanych z mediami, które stanęły murem za Katarzyną Dowbor.

Jednak była to nie jedyna trudność, z jaką musiała się zmierzyć. Katarzyna Dowbor cierpi na nieuleczalną chorobę Gravesa-Basedowa, która powoduje wytrzeszcz oczu.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

U prezenterki choroba ta dotknęła jedno z oczu, co jeszcze bardziej skomplikowało sytuację. Leczenie sterydami było konieczne, ale wpłynęło także na jej wygląd.

Gravesa-Basedowa to choroba autoimmunologiczna, której dokładne przyczyny nie są jeszcze w pełni poznane. W przypadku tej choroby układ odpornościowy atakuje własne komórki, powodując ich uszkodzenie.

Przeciwciała negatywnie wpływają na tarczycę, powodując jej stopniowe zanikanie i nadczynność. To z kolei prowadzi do różnych problemów zdrowotnych.

Katarzyna Dowbor, w walce z tą chorobą, zdecydowała się na operację usunięcia tarczycy. Teraz konieczne jest regularne przyjmowanie leków przez resztę życia, aby utrzymać odpowiedni poziom hormonów.

Choć choroba przyniosła wiele trudności, Katarzyna Dowbor nie poddaje się. Jest gotowa stawić czoła wyzwaniom i kontynuować swoją karierę jako prezenterka telewizyjna. Jej determinacja i wsparcie ze strony fanów dają jej siłę do pokonywania przeszkód.

Katarzyna Dowbor udowadnia, że niezależnie od trudności można przetrwać i odnieść sukces.

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzajewski ujawnia tajemnicę walki ze stresem. Aż grzech nie skorzystać

Może zainteresuje Cię to: Rafał Brzozowski potwierdza plotki o romansie. Kto jest jego nową partnerką

Przypominamy o: Poruszające słowa ojca Kamilka, który walczy o drugiego syna. "Fabianek płacze, gdy wychodzę"