Zaledwie dwa tygodnie po narodzinach ich wspólnego dziecka, lider Ich Troje zorganizował dla Poli Wiśniewskiej wyjątkową randkę. Para doceniła chwilę spędzoną sam na sam, oddalając się na chwilę od codziennych obowiązków związanych z opieką nad nowo narodzonym Noël Cloé.

Pola Wiśniewska, pełna radości, podzieliła się z fanami swoim zachwytem nad możliwością spędzenia czasu z mężem. Oboje cieszyli się miłością i bliskością, a ich wspólne zdjęcia na Instagramie przyciągnęły uwagę fanów.

Michał Wiśniewski nie tylko dba o swoją karierę muzyczną, ale również angażuje się w pełnienie ojcowskich obowiązków. Para doskonale harmonizuje jako rodzice, a ich miłość odżywa wraz z narodzinami kolejnego dziecka.

Rodzice na gigancie - napisała Pola Wiśniewska, prezentując wspólne zdjęciem z piosenkarzem wygrzewającym się na słońcu.

Popularne wiadomości teraz

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Wyprosiłam teściową z mieszkania. Mąż również nie był zadowolony z jej słów. Akceptujemy jej charakter, ale przekroczyła granice"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

TOP-8 pomysłów na oryginalne serwowanie serów i wędlin – wygląda niesamowicie pięknie

Po udanym występie na Polsat Superhit Festiwal 2023, Michał Wiśniewski natychmiast wrócił do domu i zaproponował żonie wspólną randkę. Pola Wiśniewska, już pewna swoich umiejętności jako matka, z radością przyjęła propozycję męża, wiedząc, że mogą razem cieszyć się czasem tylko we dwoje.

Para, pełna entuzjazmu i miłości, nie zważając na natłok obowiązków, znalazła sposób na utrzymanie iskry w związku. Ich spontaniczna randka spotkała się z uznaniem w mediach społecznościowych, gdzie pojawiały się komentarze podkreślające wagę dbania o relacje między partnerami nawet po narodzinach dziecka.

Michał i Pola Wiśniewscy udowodnili, że miłość i romantyzm nie zanikają po powiększeniu rodziny. Ich wzajemna troska i dbałość o wspólne chwile są inspiracją dla wielu par, które szukają równowagi między rodzicielstwem a miłością partnerską.

Cieszę się, widząc panią z mężem w dobrej formie To nie lada sztuka znaleźć czas dla siebie z maluszkami. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego co najlepsze dla Ciebie, męża i dzieci - czytamy na Instagramie Poli Wiśniewskiej.

Choć czasem życie stawia przed nami wiele obowiązków, warto znaleźć momenty tylko dla siebie. Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska są doskonałym przykładem, że silne więzi i romans to możliwe nawet w okresie po narodzinach dziecka.

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski dzieli się pierwszym zdjęciem z najmłodszym synem Noel Cloe. Przysłodzony moment, który rozpala dumę

Przypominamy o: Drama w życiu Katarzyny Dowbor. 90-letnia mama doznała wypadku. "Cały czas wyznacza sobie jakieś zadania"