Redakcja Świata Gwiazd miała okazję porozmawiać z młodą piosenkarką podczas Orange Warsaw Festiwal i poznać więcej szczegółów dotyczących ich związku oraz zbliżającego się ślubu.

Mimo kontrowersji i głosów twierdzących, że Roksana jest za młoda na małżeństwo, gwiazda nie zważa na takie opinie i podchodzi do tego kroku bardzo poważnie. Już teraz ma zaplanowaną ceremonię i wyobrażenie sukni, w której zamierza zabłysnąć w tym ważnym dniu.

Dziennikarka Świata Gwiazd zapytała Roksanę o jej plany dotyczące przygotowań do ślubu. Było to pierwsze tak szczere wyznanie artystki na ten temat.

Zaręczyny były momentem pełnym wzruszeń - Kevin zadbał o każdy detal. Oboje byli przepełnieni emocjami, a Roksana nawet się popłakała w pewnym momencie.

Tuż po zaręczynach para zaczęła planować swoje wesele i przygotowywać się do wspólnej przyszłości. Roksana wyznała:

"To była decyzja, o której rozmawialiśmy dużo. To jest ogromne zobowiązanie zarówno z mojej, jak i Kevina strony. Nie byłam zaskoczona, ponieważ podchodziliśmy do tego bardzo poważnie. Miałam czas na przemyślenie tej decyzji i cieszę się, że mogłam to wszystko poukładać" - powiedziała o swoich zaręczynach.

Artystka zdradziła również, że po ślubie zamierza nosić dwa nazwiska. "Będę miała dwa nazwiska. Z pewnością pozostanę przy swoim, ale dodam też nazwisko Kevina" - oznajmiła.

Roksana od zawsze nie ukrywała swojej wiary, dlatego też naturalne jest, że ceremonia ślubna odbędzie się w kościele. Gwiazda już ma wyobrażenie o swojej wymarzonej sukni ślubnej - będzie to model w stylu syrenki. Reszta szczegółów pozostaje jednak na razie tajemnicą, która ma być ujawniona w odpowiednim czasie.

Mam już upatrzoną i wymarzoną, ale nie chcę na razie nic zdradzać. Nic nie dzieje się bez powodu. Poznaliśmy się w pracy: gdybym ja nie śpiewała, gdyby Kevin nie pisał tekstów, to kto wie, jak by to wyglądało. Połączyła nas muzyka i wspólne wartości. Nigdy nie odczułam z nikim tak mocnej chemii. To było coś niesamowitego, dla Kevina też - tak podsumowała swoją relację z ukochanym.

Wszyscy z niecierpliwością oczekują tego wyjątkowego dnia w życiu Roksany i Kevina, który już teraz zapowiada się pełen emocji i miłości.

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski dzieli się pierwszym zdjęciem z najmłodszym synem Noel Cloe. Przysłodzony moment, który rozpala dumę

Przypominamy o: Drama w życiu Katarzyny Dowbor. 90-letnia mama doznała wypadku. "Cały czas wyznacza sobie jakieś zadania"