Pomimo ponad 45 lat występów na estradzie, Alicja Majewska nie zamierza zwalniać tempa i rezygnować z kariery.

Jej energia i entuzjazm są niezwykłe, a pozytywne usposobienie, które emanuje, zaraża wszystkich wokół niej.

Artystka wyjaśniła, dlaczego nie myśli o emeryturze i dlaczego scena nadal jest jej prawdziwym miejscem.

"Nigdy nie przeszła mi przez myśl emerytura. Na taką prawdziwą emeryturę to już dawno powinnam pójść. Kiedyś piosenkarze przechodzili na emeryturę jeszcze w wieku 45 lat, więc jestem już z legitymacją seniora. Natomiast takiej stricte emerytury i życia seniora to ja sobie nie wyobrażam – powiedziała gwiazda w rozmowie z Faktem.

Piosenkarka podkreśliła również, że ma wiele koleżanek, które już przeszły na emeryturę, ale są bardzo aktywne i cieszą się wolnym czasem. Jednak dla niej, kontakt z fanami i wsparcie, jakie otrzymuje od swojej publiczności, jest niezwykle ważne. Nie potrafi sobie wyobrazić rozstania z muzyczną sceną. Alicja Majewska jest gotowa kontynuować swoją karierę tak długo, jak długo jej odbiorcy będą chcieli słuchać jej muzyki.

Popularne wiadomości teraz

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

W wieku 54 lat Bóg obdarzył Agnieszkę cudem, a raczej trzema cudami. To była trójka dzieci od jej ukochanego męża, ale sąsiedzi zaczęli ją potępiać

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

Kilka dni temu Alicja Majewska zachwyciła swoją publiczność podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Jej występ pełen największych przebojów spotkał się z ogromnym entuzjazmem i wspólnym śpiewaniem ze strony widzów. Na scenie towarzyszyły jej orkiestra oraz grupa Sound'n'Grace, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Znam koleżanki, które są na emeryturze i są bardzo pozajmowane. Któraś tam gdzieś się udziela, inna spędza czas z najbliższymi, a jeszcze kolejna stawia na podróże. Ja czasem do nich dołączam i gdzieś tam sobie wypoczywam. Jednak dopóki państwo jeszcze będą chcieli mnie słuchać i oglądać, to będę tkwiła na scenie – przyznała Alicja Majewska.

Po tak znakomitym występie Alicja Majewska została uhonorowana Bursztynowym Słowikiem, nagrodą główną festiwalu. To kolejne potwierdzenie jej wyjątkowego talentu i pozycji w polskiej muzyce.

Pisaliśmy również o:Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Może zainteresuje Cię to: Tajemnice Jana Pawła II. Aktorka ujawnia kompletnie nieznane fakty z życia Papieża

Przypominamy o: Najnowsze wieści ze świata showbiznesu. Córka Muńka Staszczyka wzięła ślub z przystojnym Włochem